خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۷۰ روحانی مستقر در روستاهای زنجان فعالیت تبلیغی دارند
اخبار زنجان/  ۷۰ روحانی مستقر در روستاهای زنجان فعالیت تبلیغی دارند

اخبار زنجان/ ۷۰ روحانی مستقر در روستاهای زنجان فعالیت تبلیغی دارند

حجت الاسلام سعید احمدی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به حضور روحانیون مستقر در روستاهای استان زنجان اشاره کرد و افزود: بیش از ۷۰ نفر روحانی در قالب مبلغ مستقر به صورت تمام وقت و پاره‌وقت در روستاهای استان زنجان فعالیت تبلیغی و دینی دارند.

وی اظهار کرد: روحانیون مستقر فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی دارند و خوشبختانه مردم در روستاها استقبال خوبی از برنامه ها دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فعالیت مبلغین مستقر در بحث تقویت احکام دینی و کاهش آسیب های اجتماعی در استان زنجان بسیار مطلوب است، گفت: اقامه نماز در مسجد محل استقرار، اقامه نماز در مراکز آموزشی، ارائه مشاوره در مراکز آموزشی از برنامه‌های روحانیون مستقر است.

احمدی تاکید کرد: روحانیون مستقر باقدرت بیان و نفوذ خود در بین مردم می‌توانند در روستاها درحوزه تبلیغی خود بسیار مؤثر واقع شوند. 

وی گفت: تعظیم شعائر دینی، تربیت در خانواده، آموزش معارف دینی، نظارت بر تشکل‌های دینی از دیگر فعالیت‌هایی است که توسط مبلغین در روستاها انجام می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: روحانیون مستقر در زمینه ارتقای فرهنگ دینی فعالیت های گسترده و هدفمند را در روستاها انجام می دهند و برای توسعه فرهنگی روستاها تلاش می کنند.

احمدی تصریح کرد: در راستای تحقق اهداف سازمان تبلیغات اسلامی و چشم‌انداز سازمان نیاز به روحانی مستقر داریم تا بتوانیم مطالبات مردم را در بخش‌های مختلف پاسخ‌گو باشیم. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4718355/۷۰-روحانی-مستقر-در-روستاهای-زنجان-فعالیت-تبلیغی-دارند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.