خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زیر ساخت های لازم برای اربعین فراهم شود
اخبار زنجان/ زیر ساخت های لازم برای اربعین فراهم شود

اخبار زنجان/ زیر ساخت های لازم برای اربعین فراهم شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، «ابهرآنلاین»داد سلطانی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد اربعین در محل استانداری زنجان، گفت: در کمیته زیر ساخت ذیل ستاد اربعین باید ارگان های ذی ربط برنامه ریزی عملیاتی داشته باشند. 

وی اظهار کرد: باید اقدامات و خدمات زیر ساختی در اربعین مورد توجه قرار گیرد و زائرین در بحث جا به جایی و پارک خودروها در مرز مشکلی نداشته باشند. 

معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: مسئولین دستگاه های خدمات رسان باید نسبت به فراهم کردن برنامه های خود  برای اربعین با مدیریت درست و برنامه ریزی شده وارد کار شوند. 

در ادامه این جلسه ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، از آمادگی منطقه زنجان جهت سوخت رسانی به ناوگان حمل و نقل زائران اربعین حسینی خبر داد و ابراز کرد: سوخت مورد نیاز کاروان های زائران در این ایام تامین شده است. 

حمدالله حبیبی افزود: مشکل خاصی در راستای خدمات رسانی به زائران وجود ندارد و و یک دستگاه جایگاه سوخت سیار بنزین با ظرفیت ۳۲ هزار لیتری را به قصر شیرین ارسال کردیم. 

وی تصریح کرد:  بازدیدهای مستمر از جایگاه های هدف انجام خواهد شد و عملیات سوخت رسانی اربعین برنامه ریزی شده است. 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: مسیر اصلی حرکت کاروان کربلا زنجان به بیجار است در این مسیر دو جایگاه در نظر گرفتیم. 

حبیبی ابراز کرد: در این ۲ جایگاه امکانات سرویس بهداشتی، نماز خانه و فروشگاه فراهم شده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4718864/زیر-ساخت-های-لازم-برای-اربعین-فراهم-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.