خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در استان زنجان تا دهم مهر
اخبار زنجان/ اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در استان زنجان تا دهم مهر

اخبار زنجان/ اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در استان زنجان تا دهم مهر

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، ناصر فغفوری با بیان اینکه طرح تشدید بازرسی و نظارت ویژه بازگشایی مدارس در استان زنجان در حال اجراست و این طرح تا دهم «ابهرآنلاین» ماه ادامه خواهد یافت، افزود: در آستانه فرارسیدن ماه «ابهرآنلاین» و ایام بازگشایی مدارس، طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اقلام پر مصرف در این ایام ، مطابق سال های گذشته اجرایی می شود.

وی هدف از اجرای این طرح را تنظیم بازار نوشت افزار و اقلام مورد نیاز دانش آموزان دانست و اظهار داشت: پایش مستقیم بازار در زمینه تامین و توزیع لوازم التحریر توسط واحدهای تامین کننده آنها، برخورد با احتکار و عدم عرضه، جلوگیری از فروش نوشت افزار تقلبی، ممانعت از فروش اجباری، رعایت درصدهای سود مجاز، درج قیمت ها و … از جمله مواردی است که در این طرح مورد بررسی قرار می گیرد.

فغفوری یادآور شد: وحدت رویه در اقدامات نظارتی و کنترل بازار با هدف ایجاد آرامش از جمله اهداف دیگر اجرای این طرح است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: در این زمینه از همکاری ادارات کل استاندارد ، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در قالب انجام گشت های مشترک بازرسی استفاده می شود.

فغفوری  ادامه داد: در این طرح علاوه بر اینکه از پتانسیل ناظرین افتخاری به صورت نامحسوس در سطح نمایشگاهها، کتاب فروشی ها و سایر مراکز عرضه اقلام تحریری استفاده می شود، ۳۰ نفر بازرس اصلی نیز بر روند توزیع این کالاها نظارت کامل دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: در هفته پایانی شهریور ماه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مرکز استان و سطح شهرستانها دایر می شود که بازرسان اصناف با هماهنگی اداره کل تعزیرات حکومتی در این نمایشگاه حضور فعال داشته و بر کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه نظارت خواهند داشت.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4716707/اجرای-طرح-نظارتی-ویژه-بازگشایی-مدارس-در-استان-زنجان-تا-دهم-مهر

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.