خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۹۷ درصد از دانش آموزان زنجانی ثبت‌نام کردند
اخبار زنجان/ ۹۷ درصد از دانش آموزان زنجانی ثبت‌نام کردند

اخبار زنجان/ ۹۷ درصد از دانش آموزان زنجانی ثبت‌نام کردند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ابراهیم رفیعی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در محل آموزش‌وپرورش استان زنجان، به ثبت‌نام دانش آموزان زنجانی برای سال تحصیلی جدید اشاره کرد و افزود: تاکنون بیش از ۹۷.۵ درصد از دانش آموزان زنجانی برای سال تحصیلی جدید  ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۱۹۹ هزار دانش‌آموز زنجانی سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند، اظهار کرد:  استان زنجان به لحاظ پوشش تحصیلی در سطح کشور در رده‌های نخستین قرار دارد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان با بیان اینکه ثبت‌نام دانش آموزان در مقطع ابتدایی خوب بوده است، گفت: بیش از ۱۹ هزار و ۲۰۰ نفر از مجموع ثبت نامی‌ها مربوط به دانش آموزان کلاس اول ابتدایی است. 

رفیعی تأکید کرد: ثبت‌نام دانش آموزان در استان زنجان همچنان ادامه دارد و با مدیرانی که در ثبت‌نام تخلف کنند برخورد می‌شود و تاکنون مورد خاصی در این زمینه از مدارس اعلام نشده است. 

وی گفت: در «ابهرآنلاین»ماه امسال بیش از ۱۵ هزار فرهنگی سال تحصیلی جدید را آغاز کرده و تدریس خواهند کرد. 

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان تصریح کرد: والدین دانش آموزان می‌توانند شکایات و انتقادات خود را از طریق سامانه پاسخگویی به شکایت در پورتال اداره کل آموزش‌وپرورش مطرح کرده و یا با شماره تلفن‌های ۳۳۴۴۸۰۴۰ ناحیه یک، ۳۳۴۴۳۰۱۵ ناحیه دو و ۳۳۱۳۳۴۳۹-۴۴۱ اداره کل آموزش‌وپرورش استان زنجان تماس بگیرند. 

رفیعی گفت:  ستاد اصلی و فرعی نظارت بر ثبت‌نام مدارس در حال فعالیت است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4716436/۹۷-درصد-از-دانش-آموزان-زنجانی-ثبت-نام-کردند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.