خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ امسال قمه‌زنی در ملاء عام مشاهده نشده است
اخبار زنجان/ امسال قمه‌زنی در ملاء عام مشاهده نشده است

اخبار زنجان/ امسال قمه‌زنی در ملاء عام مشاهده نشده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار رحیم جهانبخش شامگاه چهارشنبه در حاشیه دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال شاهد انسجام خوبی از سوی دسته‌های عزاداری در پایتخت شور و شعور حسینی بودیم، افزود: خوشبختانه با تمهیدات اتخاذ شده، عزاداری‌های امسال بدون هیچ‌گونه مشکلی برگزار شد.

وی با یادآوری اینکه امسال زنجان شاهد برگزاری باشکوه مراسم عزاداری در روزهای هشتم، نهم، دهم و یازدهم محرم بود، ادامه داد: بی‌تردید در برگزاری باشکوه این مراسم، نباید از تلاش بی‌وقفه همکاران در حوزه‌های انتظامی و راهور غافل بود و بی‌شک امسال همه همکاران در بخش‌های مختلف برای برقراری امنیت عزاداری‌ها سنگ‌تمام گذاشتند.

جهانبخش  در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه آیا امسال در مراسم عزاداری شاهد قمه‌زنی بودیم، اظهار کرد: با توجه به تذکراتی که پیش از برگزاری مراسم عزاداری توسط هیئات مذهبی داده شده بود، خوشبختانه امسال در ملاء عام شاهد قمه‌زنی نبودیم و این اتفاق در مساجد و هیئت‌های مذهبی زنجان اتفاق نیفتاد.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: انتظار ما از جوانان عزادار این است که به جای قمه‌زنی، خون خود را در مراکز انتقال خون اهدا کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4716309/امسال-قمه-زنی-در-ملاء-عام-مشاهده-نشده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.