خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کشف و ضبط ۵۸۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان
اخبار زنجان/ کشف و ضبط ۵۸۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان

اخبار زنجان/ کشف و ضبط ۵۸۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سرهنگ سعید بابایی ظهر سه شنبه در جلسه شورای مواد مخدر در محل استانداری زنجان، از کشف و ضبط بیش از ۵۸۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان طی چهار ماه امسال خبر داد و افزود: این میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ درصد کاهش دارد.

وی اظهار کرد: در این زمینه هزار و ۱۲۰ قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر در استان دستگیرشده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد افزایش دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: طی چهار ماه امسال ۷ باند توزیع و قاچاق مواد مخدر در استان متلاشی شده و ۷۵۱ طرح مبارزه با موادر مخدر در استان اجرا شده است.

بابایی تاکید کرد: مناطق آلوده به مواد مخدر در استان زنجان شناسایی شدند وپاکسازی لازم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه طی چهار ماه امسال ۵۹۰ معتاد در استان جمع آوری شده و تحت درمان ترک اعتیاد هستند، ابراز کرد: بیشترین مواد مخدر کشف شده طی این بازه زمانی در استان زنجان مواد مخدر از نوع تریاک، هروئین و حشیش بوده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان تصریح کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند عزم ملی و همگانی است و همکاری دستگاه‌های متولی نقش تعیین‌کننده‌ای در کاهش اعتیاد در جامعه دارد.

بابایی بابیان اینکه استان زنجان هم همانند استان‌های دیگر معتاد متجاهر دارد، افزود: این معتادین هم از شهر جمع‌آوری می‌شوند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4674480/کشف-و-ضبط-۵۸۹-کیلوگرم-انواع-مواد-مخدر-در-استان-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.