خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مناطق آلوده به مواد مخدر در زنجان شناسایی شوند
اخبار زنجان/  مناطق آلوده به مواد مخدر در زنجان شناسایی شوند

اخبار زنجان/ مناطق آلوده به مواد مخدر در زنجان شناسایی شوند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، خدابخش مرادی نافچی ظهر سه شنبه در جلسه شورای مواد مخدر در محل استانداری زنجان، کشفیات مواد مخدر توسط نیروی انتظامی را خوب اعلام کرد و افزود: باید اقدامات در مبارزه و مقابله با مواد مخدر اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه اعتیاد و مواد مخدر ام المصائب اجتماعی است، اظهار کرد: مواد مخدر به کسی رحم نمی‌کند و ربطی به جنسیت، جوانی و پیری، سن و سال و موقعیت اجتماعی ندارد و اگر بیاید همه را گرفتار می‌کند بنابراین باید مقابله و پیشگیری از اعتیاد مود توجه ارگان‌های متولی قرار گیرد.

مرادی نافچی با بیان اینکه اعتیاد و طلاق ۲ آسیب مهم استان است، گفت: متاسفانه بیش از ۵۰ درصد طلاق‌ها به خاطر اعتیاد است.

وی تاکید کرد: اعتیاد و طلاق هر دو کانون خانواده را سست می‌کند و باید برای کاهش این ۲ معضل اجتماعی با برنامه و عملیات وارد کار شد.

معاون امور امنیتی و سیاسی استانداری زنجان بر اجتماعی کردن امر مبارزه با موادمخدر تاکید کرد و افزود: رویکرد ما در زمینه مقابله با مواد مخدر اجتماعی کردن مبارزه با آن است.

مردای نافچی تصریح کرد: مناطق آلوده، ذهن مسئولان را به خود مشغول کرده که در این زمینه باید مقابله و برخورد موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: اقدامات خوبی در بحث مقابله و مبارزه با مواد مخدر انجام شده ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

معاون امور امنیتی و سیاسی استانداری زنجان به شناسایی مناطق آلوده به مواد مخدر اشاره کرد و گفت: توجه ویژه به مناطق در معرض آسیب صورت بگیرد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4674499/مناطق-آلوده-به-مواد-مخدر-در-زنجان-شناسایی-شوند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.