خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تحقق رونق تولید با شعار و کاغذبازی محقق نمی‌شود
اخبار زنجان/ تحقق رونق تولید با شعار و کاغذبازی محقق نمی‌شود

اخبار زنجان/ تحقق رونق تولید با شعار و کاغذبازی محقق نمی‌شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان در محل استانداری زنجان، به هفته دولت اشاره کرد و افزود: باید به‌صورت منظم و برنامه‌ریزی شده، برنامه‌های هفته دولت مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: برای هفته دولت باید پروژه‌هایی قابل افتتاح مشخص شود؛ چراکه برای افتتاح این پروژه‌ها وزرای کشوری حضور خواهند داشت.

استاندار زنجان به انتخابات اسفندماه امسال اشاره کرد و گفت: باید مشارکت مردم در انتخابات بسیار گسترده باشد؛ چرا که این مهم شأن دولت و نظام را به‌زور گویان نشان می‌دهد.

مدیران در انتخابات موضع‌گیری نکنند

حقیقی با بیان اینکه که برای انتخابات ۱۱ مرحله تقسیم‌بندی شده که الزاماتی دارد، گفت: هیچ مدیری حق ندارد در خصوص انتخاب فرد یا افرادی موضع‌گیری کرده و قانون را زیر پا بگذارد.

وی تأکید کرد: هر مدیری که در انتخابات موضع‌گیری و باج بدهد، کارش را کنار گذاشته و بیرون برود، به همین خاطر نباید آخرت را به دنیا بفروشیم.

استاندار زنجان به وضعیت نابسامان قیمت مرغ اشاره کرد و گفت: برخی قیمت مرغ را رعایت نمی‌کنند و دستگاه‌های ذی‌نفع ستاد تنظیم بازار باید با افرادی که اقدام به افزایش قیمت مرغ می‌کنند، برخورد کنند و اگر این تخلفات ادامه داشت، واحد مذکور باید سلب فعالیت شود و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با افرادی که مخل امنیت بازار و آرامش مردم هستند، برخورد قاطع داشته باشد.

حقیقی افزود: تحقق شعار رونق تولید با شعار و کاغذبازی محقق نمی‌شود و باید عملیاتی و با برنامه وارد کار شد.

سلب فعالیت واحدهای متخلف عرضه گوشت مرغ گران در زنجان

وی با بیان اینکه واحدهای متخلف عرضه مرغ در استان باید شناسایی شود، گفت: نماز، روزه و قرآن با گران‌فروشی قابل قبول نیست و باید قانون را رعایت کرد.

استاندار زنجان به حضور مدیران در روستاها و شهرستان‌ها تأکید کرد و ادامه داد: حضور فرمانداران در روستاها و شهرستان‌ها باید پررنگ باشد.

حقیقی به پورتال استان اشاره و تصریح کرد: پورتال استان باید توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی انجام شود و پنج اقدام مهمی که امسال در دست اجرا دارند باید در پورتال به‌روز شود.

وی ابراز کرد: متأسفانه برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی در این زمینه کوتاهی کردند و این نشان می‌دهد عملکرد گذشته را ندارند و کاری هم برای اقدام ندارند.

استاندار زنجان گفت: از امروز مدیری حق ندارد برنامه‌های خود را در پورتال به‌روز کند، چون این بیانگر آن است که عملکردی نداشته است.

مدیران با مردم ملاقات کنند

حقیقی به ملاقات مردمی مدیران با مردم تأکید کرد و گفت: مدیران روزی را برای مردم اختصاص دهند تا مردم مشکلات خود را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران بعد از ظهرها گم می‌شوند، افزود: هر قدر دنبال برخی از مدیران می‌گردیم مدیران را پیدا نمی‌کنیم، در صورتی که مدیر موظف است همیشه در دسترس بوده و جوابگوی تلفن باشد.

استاندار زنجان عنوان کرد: ما باید مسئله مردم را مسئله خودمان بدانیم و تلاش کنیم پاسخ‌گوی مشکلات مردم باشیم.

حقیقی به برنامه‌ریزی لازم برای افتتاح شش واحد تولیدی به صورت صد درصد در سال‌جاری اشاره و خاطرنشان کرد: این مهم در راستای رونق تولید انجام می‌شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4668920/تحقق-رونق-تولید-با-شعار-و-کاغذبازی-محقق-نمی-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.