خانه » اخبار » خدمات تأمین اجتماعی امید به زندگی را در دل بیمه شدگان زنده می‌کند
خدمات تأمین اجتماعی امید به زندگی را در دل بیمه شدگان زنده می‌کند

خدمات تأمین اجتماعی امید به زندگی را در دل بیمه شدگان زنده می‌کند

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از بیمه تأمین اجتماعی استان زنجان، آیت الله علی خاتمی با اشاره به خدمات ارزشمند تأمین اجتماعی، افزود: بیش از نیمی از جمعیت استان از خدمات تأمین اجتماعی بهره مند بوده و دعاگوی تلاشگران، کارکنان، پزشکان و پرستاران هستند.

وی تنوع و گستردگی خدمات سازمان را نیازمند اطلاع رسانی منسجم و فراگیر به این قشر زحمتکش عنوان کرد و ادامه داد: خدمات گران سنگ تأمین اجتماعی، امید به زندگی و نشاط اجتماعی را در دل بیمه شدگان این سازمان زنده می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه سلامت مردم بسیار حائز اهمیت مطرح کرد، گفت: روز قیامت باید پاسخگوی اعمالمان باشیم و چه کار ارزشمندی بالاتر از کاهش آلام مردم می‌تواند باشد که خود یک عبادت عظیم بشمار می‌رود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان هم با اشاره به فناوری‌های نوین و خدمات غیر حضوری تحت عنوان طرح دکتر نوربخش، گفت: بیشتر خدمات سازمان از حضوری به غیر حضوری تبدیل شده و این خدمات افزایش رضایت خاطر مردم را بدنبال دارد.

علی محمدی حذف دفترچه درمانی و ایجاد طرح نسخه الکترونیک در مراکز درمانی و همچنین تسری آن در مراکز درمانی طرف قرار داد را برای اولین بار در کشور از نقاط قوت سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد و افزود: تأمین اجتماعی بعنوان اولین خریدار و دومین تولید کننده درمان در سطح کشور بحساب می‌آید.

وی تعداد مراجعین سرپایی در سراسر کشور به مراکز درمانی سازمان را بالغ بر ۱۴۲ میلیون نفر اعلام کرد و گفت: بیش از یک میلیون نفر بیمار در مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور تحت بستری و درمان قرار گرفته‌اند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان افزود: بیش از یک میلیون و ۶۰ هزار بیمار در سال گذشته در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان بصورت سرپایی درمان شده‌اند.

محمدی آمار بیماران بستری در مراکز درمانی سازمان در استان را در سال گذشته بیش از ۲۱ هزار مورد اعلام کرد و ادامه داد: ۲۲۰ تخت فعال با دو بیمارستان در شهرهای زنجان و ابهر مشغول خدمت رسانی به بیماران هستند.

در ادامه علیاری مدیر کل تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: بیش از ۴۵ خدمت روی بستر اینترنت فراهم شده است که منجر به کاهش مراجعه حضوری و کاهش هزینه‌های تردد مردم شده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4667352/خدمات-تأمین-اجتماعی-امید-به-زندگی-را-در-دل-بیمه-شدگان-زنده-می-کند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.