خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ سه هزار خانواده فرهنگی در زنجان اسکان داده شده‌اند
اخبار زنجان/ سه هزار خانواده فرهنگی در زنجان اسکان داده شده‌اند

اخبار زنجان/ سه هزار خانواده فرهنگی در زنجان اسکان داده شده‌اند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ابراهیم رفیعی ظهر دوشنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفر در محل استانداری زنجان، به اسکان فرهنگیان در استان زنجان اشاره کرد و افزود: از اول تیرماه تا ۲۱ تیر بیش از سه هزار و ۱۷۹ خانواده با ۱۱ هزار و ۴۴۳ نفر و دو هزار و ۴۶۸ نفر روز محل اسکان فرهنگیان زنجان اقامت کردند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته هم در همین بازه زمانی سه هزار و ۱۰۶ خانواده فرهنگی با ۱۱ هزار و ۱۸۳ خانوار و ۱۹ هزار و ۹۵۲ نفر روز در محل اسکان فرهنگیان زنجان اقامت داشتند، اظهار کرد: تابستان امسال بیش از ۵۰ مدرسه با ۴۴۰ کلاس درس الف و ب برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به خدمات ارائه‌شده به فرهنگیان اشاره کرد و گفت: در این راستا خدمات در ۲ درجه الف و ب ارائه‌شده که در درجه الف تختخواب وجود دارد، ولی در درجه ب تختخواب وجود ندارد.

رفیعی یادآور شد: مدارس گروه الف دارای اتاق‌های مجهز به فرش، پتو، بالش، وسایل خنک‌کننده، یخچال و تلویزیون بوده و حمام و آشپزخانه در دو درجه به‌صورت مشترک است.

وی ابراز کرد: از اول تیرماه اسکان فرهنگیان در استان آغازشده و تاکنون استقبال خوب بوده و تاریخ شروع پذیرش اینترنتی فرهنگیان از ۲۰ خردادماه سال‌جاری شروع شده و تا ۱۵ شهریورماه امسال ادامه دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4666787/سه-هزار-خانواده-فرهنگی-در-زنجان-اسکان-داده-شده-اند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.