خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کشف بیش از ۳ کیلوگرم تریاک در زنجان
اخبار زنجان/ کشف بیش از ۳ کیلوگرم تریاک در زنجان

اخبار زنجان/ کشف بیش از ۳ کیلوگرم تریاک در زنجان

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سرهنگ سعید بابایی اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه عملیات دستگیری این متهم آغاز و با تشکیل یک تیم از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان به اجرا درآمد خاطر نشان کرد:، مأموران موفق شدند این متهم را در حین انتقال مواد مخدر در اتوبان زنجان – قزوین شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با تاکید بر اینکه ماموران در بازرسی دقیق از خودرو متهم ۳ کیلو و ۴۴۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک که در خودرو ولوو جاسازی شده بود کشف کردند، گفت: این متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

کشف کالای قاچاق ۵ میلیاردی در زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان نیز از کشف بیش از ۱۰۰ هزار قطعه الکتریکی قاچاق به ارزش تقریبی بیش از ۵ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ ایرج خانی پور افزود: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی استان زنجان حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه کامیون در اتوبان زنجان – قزوین مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از خودرو ۹۸ هزارو ۲۷۲ قطعه الکتریکی (ای سی)، یک هزارو ۳۶۴ عدد پودر تونر، ۳۳۶ عدد آداپتور، ۲۰ عدد گوشی تلفن رومیزی، ۵ دستگاه پخش خودرو و ۲۰ دستگاه دسته بازی رایانه ای قاچاق کشف، که بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالای کشف شده بیش از ۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان در خاتمه اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4664112/کشف-بیش-از-۳-کیلوگرم-تریاک-در-زنجان

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.