خانه » اخبار » شهردار ابهر: از تجارب چندین شهر برای توسعه ابهر استفاده خواهد شد
شهردار ابهر: از تجارب چندین شهر برای توسعه ابهر استفاده خواهد شد

شهردار ابهر: از تجارب چندین شهر برای توسعه ابهر استفاده خواهد شد

ابهرآنلاین: گفت: برای توسعه بیشتر شهر ابهر، تجارب چندین شهر را به کار خواهیم گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، در جمع مسئولان با اشاره به تاریخچه شهر ابهر خاطرنشان کرد: ابهر لایق بهتر از اینها است و کار زیاد و تلاش مضاعفی می‌طلبد.

وی با بیان اینکه متاسفانه میادین شهر بی‌روح است و فقط شامل یک المان است، گفت: باید با فضای سبز مناسب به شهر و میادین روح و انرژی مثبت را تزریق کنیم.شاهزاده کبیر

شهردار ابهر با اشاره به پروژه‌های عمرانی در دست اقدام شهرداری ابهر اضافه کرد: خیابان‌های 20 متری حسین‌آباد و کوچه شهید مهری در منطقه حسین‌آباد در اولویت آسفالت‌ریزی قرار دارد و به زودی آسفالت‌ریزی اساسی می‌شود.

وی تصریح کرد: برنامه‌های زیادی برای شهر ابهر در دست مطالعه داریم و تجارب چندین شهر را در ابهر پیاده می‌کنیم.

قاسم‌پور افزود: شهرستان ابهر به لحاظ سابقه 85 ساله شهرداری خود، پیوسته در تلاش بوده که مدیریت خوبی برای عمران، آبادانی و زیبا‌سازی شهرستان انجام دهد.

وی با بیان اینکه به صورت کارشناسی برنامه‌ای تنظیم کرده‌ایم که مردم از ما راضی خواهند بود، گفت: در بحث فضاهای شهر و پارک‌ها و همچنین در ساماندهی آب‌نماها و المان‌های شهری برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.

شهردار ابهر با بیان اینکه شهرستان ابهر از برند بالایی برخوردار است، اظهار داشت: تقدیم 450 شهید، یک‌هزار و 200 جانباز و 120 آزاده نشان از ولایتمداری مردم این خطه به امام راحل و منویات مقام معظم رهبری است.

وی در ادامه با بیان اینکه اساس کار من بر محور کار خواهد بود، گفت: تمام تلاش خود را برای اتمام کارهای ناتمام و به ویژه بخش سرمایه‌گذاری به کار خواهم برد.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.