خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ گردشگری سلامت در زنجان مورد بی توجهی واقع شده است
اخبار زنجان/ گردشگری سلامت در زنجان مورد بی توجهی واقع شده است

اخبار زنجان/ گردشگری سلامت در زنجان مورد بی توجهی واقع شده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، پرویز قزلباش ظهر شنبه در کارگروه بهداشت استان زنجان در محل دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: به گردشگری سلامت در استان زنجان بی‌توجهی شده و باید دست اندر کاران برای توسعه گردشگری سلامت تمهیدات لازم را مد نظر قرار دهند.

وی بابیان اینکه توسعه گردشگری سلامت نیازمند تقویت زیرساخت‌ها است، اظهار کرد: در استان زنجان یک شرکت برای بحث گردشگری سلامت وجود ندارد و این برای استان بسیار ظلم بوده و برازنده نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان بابیان اینکه زیرساخت‌های خوبی در حوزه درمان استان زنجان وجود دارد، گفت: باید زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان در استان زنجان تقویت شود.

قزلباش تأکید کرد: در راستای توسعه گردشگری سلامت در استان باید سازمان میراث فرهنگی استان همکاری لازم را داشته باشد.

وی بابیان اینکه شاخص‌های پزشکی در استان زنجان ارتقا یافته است، افزود: خوشبختانه در استان زنجان پوشش شهری در مراکز بهداشتی ۱۰۰ درصد است و در مناطق حاشیه‌نشین به توسعه مراکز درمانی و بهداشتی توجه زیادی می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و افزود: این طرح تاکنون در استان زنجان به خوبی اجراشده است.

قزلباش تصریح کرد: به‌روز شدن تجهیزات بیمارستانی و کاهش تعرفه‌های پرداختی از سوی مردم مهم‌ترین مزیت‌های اجرای این طرح است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4625354/گردشگری-سلامت-در-زنجان-مورد-بی-توجهی-واقع-شده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.