خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مهم‌ترین مشکل شهرداری‌ها تامین منابع مالی است
اخبار زنجان/ مهم‌ترین مشکل شهرداری‌ها تامین منابع مالی است

اخبار زنجان/ مهم‌ترین مشکل شهرداری‌ها تامین منابع مالی است

علی محمودی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» در خصوص ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها خاطرنشان کرد: ایجاد درآمد پایدار با توجه به وضعیت اقتصادی هر شهر، متفاوت است.
وی ادامه داد: برای مثال ممکن است احداث مجتمع تجاری در یک شهر، منبع مناسبی برای درآمد پایدار محسوب شود اما همان مجتمع در شهری دیگر، کارآیی نداشته باشد.
محمودی افزود: با این حال، تمام سعی و تلاش شهرداری‌ها برای حرکت به سمت ایجاد درآمد پایدار است.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: ۲۱ شهر در استان زنجان، دارای شهرداری است و در حال حاضر موضوع افزایش تعداد شهرداری‌ها مطرح نیست.
وی با اشاره به تصویب افزایش مناطق شهری زنجان به ۴ منطقه، اظهار داشت: شهرداری زنجان نقشه‌ها و مستندات لازم برای افزایش مناطق را تهیه کرد و این موضوع در جلسات مختلف در سازمان همیاری شهرداری‌های کشور، بررسی و به تصویب رسید.
این مسئول خاطرنشان کرد: نامه مربوط به ایجاد منطقه ۴ شهرداری زنجان توسط وزیر کشور به استانداری ابلاغ شده و در حال ابلاغ به شهرداری زنجان هستیم.
محمودی که صبح امروز با حضور در سامد، پاسخگوی تماس‌های مردم بود، گفت: عموم تماس‌ها از نقاط مختلف استان در زمینه نحوه خدمات‌رسانی شهرداری‌ها به شهرها بود که توضیحات لازم به شهروندان ارائه شد.
وی، سامد را مطلوب توصیف کرد و افزود: ارتباط دوسویه بین مدیران و مردم، کمک شایانی به رفع مشکلات داخل شهری و خدمات‌رسانی مطلوب شهرداری‌ها می‌کند.
به گزارش «ابهرآنلاین»، شماره تلفن ۱۱۱ (سامد) خط ارتباط مردم با دولت است که هر هفته تعدادی از مدیران ستادی استانداری و  دستگاه‌های اجرایی استان طبق اطلاع‌‌رسانی قبلی با حضور در این مرکز به سوالات مخاطبان پاسخ می‌دهند.
۹۵۵۶/۳۰۸۸

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.