خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کودک زنجانی دیپلم افتخار مسابقه نقاشی بلغارستان را کسب کرد
اخبار زنجان/ کودک زنجانی دیپلم افتخار مسابقه نقاشی بلغارستان را کسب کرد

اخبار زنجان/ کودک زنجانی دیپلم افتخار مسابقه نقاشی بلغارستان را کسب کرد

محمد نقی صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: عضو هنرمند کانون پرورش فکری زنجان در مسابقه نقاشی ‘نوا زاگورا’ کشور بلغارستان از مرکز فرهنگی هنری شماره سه کانون این شهر در مسابقه نقاشی ‘نوا زاگورا’ کشور بلغارستان خوش درخشید.
وی اظهار داشت: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی ‘نوا زاگورا’ کشور بلغارستان در سال 2018، با موضوع ‘آزاد’ برگزار شد که در این میان، از بین چهار هزار و 786 اثر رسیده از 39 کشور جهان 6 نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کشور موفق به کسب دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شدند.
این مسئول ادامه داد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در این دوره از مسابقه نقاشی 15 اثر از کودکان توانمند نخبه را ارسال کرده بود که از این تعداد 6 نفر به عنوان دیپلم افتخار نایل شدند.
وی خاطر نشان کرد: این کانون سال گذشته دستاوردهای ارزشمندی از جمله چهار دپیلم افتخار در رقابت های بین المللی کشورهای ژاپن، بلغارستان و مالزی را بدست آورد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، پیش از این نیز کوثر علیاری کودک 6 ساله زنجانی درمسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری اسپانیا (2017) دپیلم افتخار کسب کرد.
9646/3088

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.