خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۵۶برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی توسط ارشاد زنجان برگزار می شود
اخبار زنجان/  ۵۶برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی توسط ارشاد زنجان برگزار می شود

اخبار زنجان/ ۵۶برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی توسط ارشاد زنجان برگزار می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فاطمه کرباسی شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های سوم خرداد و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در محل استانداری زنجان، به برنامه‌های خردادماه اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه سوم خرداد، روز جهانی قدس و رحلت امام خمینی (ره) با ماه مبارک رمضان مقارن است در این میان ۱۶ برنامه فرهنگی، ۱۰ برنامه هنری و ۳۰ برنامه قرآنی در این ایام توسط اداره ارشاد برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در بیش از ۴۵۰ کانون فرهنگی مساجد استان زنجان برنامه‌های فرهنگی برای گرامیداشت مناسبت‌های خردادماه پیش‌بینی شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به سالروز ارتحال امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: باید در این روز فلسفه قیام ۱۵ خرداد به خوبی تبیین و بیان شود.

در ادامه این جلسه، معاون خدمات شهرداری زنجان به فضاسازی محیطی در نیمه خردادماه اشاره کرد و گفت: شهرداری زنجان نسبت به نصب بنر با محتوای سوم خردادماه، ارتحال امام خمینی (ره) و روز جهانی قدس تمهیدات لازم را پیش‌بینی کرده است.

غلامحسن احمدی تأکید کرد: برنامه‌های ویژه این ایام در پنج مسجد شهر زنجان با همکاری هیئت‌های مذهبی برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه روز سوم خرداد از وقایع بسیار مهم است، گفت: اکراین فیلم شهید مدافع حرم با عنوان «این خانه مرد دارد» در روز سوم خردادماه رونمایی می‌شود.

معاون خدمات شهرداری زنجان ابراز کرد: همچنین فیلم کوتاه «تک» با مضمون دفاع مقدس همزمان با سالروز سوم خردادماه رونمایی می‌شود.

احمدی افزود: برپایی ایستگاه، برگزاری برنامه‌های جشن و سرور در روز سوم خردادماه از دیگر برنامه‌هایی است که توسط شهرداری زنجان برگزار می‌شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4621174/۵۶برنامه-فرهنگی-هنری-و-قرآنی-توسط-ارشاد-زنجان-برگزار-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.