خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ طرح ویژه امنیتی راهپیمایی روز قدس در زنجا ن اجرا می شود
اخبار زنجان/ طرح ویژه امنیتی راهپیمایی روز قدس در زنجا ن اجرا می شود

اخبار زنجان/ طرح ویژه امنیتی راهپیمایی روز قدس در زنجا ن اجرا می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار رحیم جهانبخش شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های سوم خرداد و روز جهانی قدس در محل استانداری زنجان گفت: روز سوم خرداد واقعه بسیار مهم و برجسته است که در هشت سال دفاع مقدس رخ داد.

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی استان زنجان در ۸۰ منطقه و مرکز برای سوم خردادماه برنامه‌های ترویجی دارد.

فرمانده انتظامی استان زنجان بابیان اینکه برای روز جهانی قدس پلیس تمهیدات امنیتی و ترافیکی را پیش‌بینی کرده است، گفت: طرح ویژه امنیتی راهپیمایی روز قدس در زنجان اجرا می‌شود و در این میان ۳۰۰ واحد سیار در این روز در آماده‌باش خواهند بود.

جهانبخش با بیان اینکه یکی از طرح‌های پلیس در ماه مبارک رمضان، حضور پررنگ در تفرجگاه‌ها و پارک‌های سطح شهر است، گفت: فعالیت اغذیه‌فروشان و مراکز پذیرایی در ماه رمضان تا اذان مغرب ممنوع بوده و وظیفه پذیرایی از مسافران بر عهده واحدهای پذیرایی بین‌راهی است.

وی افزود: پلیس با اجرای طرح‌های مختلف جهت روان‌سازی ترافیک در محورهای منتهی به محل برگزاری مجالس و سخنرانی‌ها در ماه مبارک رمضان اقدام می‌کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: پلیس برای تأمین امنیت شهروندان، حضور گسترده‌ای در مراسم‌ها و برنامه‌های ویژه تدارک دیده است.

جهانبخش ابراز کرد: طی ماه مبارک رمضان با همکاری خوب مردم و عمل به فریضه مهم امربه‌معروف و نهی از منکر جرایم کنترل‌شده و ناهنجاری‌های اجتماعی در سطح استان زنجان کاهش می‌یابد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4621169/طرح-ویژه-امنیتی-راهپیمایی-روز-قدس-در-زنجا-ن-اجرا-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.