خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ جشن گلریزان گامی در راستای کاهش آمار جمعیت کیفری زندان‌ها است
اخبار زنجان/ جشن گلریزان گامی در راستای کاهش آمار جمعیت کیفری زندان‌ها است

اخبار زنجان/ جشن گلریزان گامی در راستای کاهش آمار جمعیت کیفری زندان‌ها است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» به نقل از دادگستری زنجان، دادگستری استان زنجان حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در نخستین جشن گلریزان شهرستان ایجرود که با حضور امام جمعه، فرماندار و مردم خیر و شریف شهرستان ایجرود در مصلی این شهرستان برگزار شد، گفت: از سیاست‌های مهم دستگاه قضائی کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها است که امیدواریم با برگزاری جشن گلریزان گامی مؤثر در تحقق این امر برداریم.

وی با بیان اینکه جشن گلریزان در سال‌های گذشته صرفاً در سه شهرستان برگزار می‌شد، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال ما این تعداد را به هشت شهرستان افزایش دادیم و امیدواریم با برگزاری این جشن‌ها و جمع‌آوری کمک‌های خیرین و مردم عزیز بتوانیم تعداد بیشتری از محکومین مالی و غیر عمد را از زندان آزاد کنیم.

رئیس شورای قضائی استان زنجان در ادامه با اشاره به این که نخستین جشن گلریزان در شهرستان ایجرود برگزار می‌شود، افزود: این حضور و کمک‌های مردم نیکوکار و نوع دوست شهرستان در اولین تجربه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

صادقی نیارکی خاطر نشان کرد: تعداد محکومین مالی و غیر عمد شهرستان ایجرود ۲۱ نفر هستند که نیازمند کمک خیران برای آزادی هستند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4618631/جشن-گلریزان-گامی-در-راستای-کاهش-آمار-جمعیت-کیفری-زندان-ها-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.