خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تبلیغات محیطی شهری در زنجان باید متناسب با ایام ماه رمضان باشد
اخبار زنجان/ تبلیغات محیطی شهری در زنجان باید متناسب با ایام ماه رمضان باشد

اخبار زنجان/ تبلیغات محیطی شهری در زنجان باید متناسب با ایام ماه رمضان باشد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت الا سلام مسعود صفی یاری صبح سه شنبه در جمع مبلغین و مبلغات در محل سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان، با اشاره به اینکه باید تبلیغات محیطی شهری در زنجان متناسب با ایام ماه مبارک رمضان باشد، افزود: امیدواریم شهرداری در تحقق این امر مهم همکاری کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه روزه‌خواری در ملأ عام و تظاهر به روزه‌خواری پدیده‌ای است که مقابله با آن عزم جدی و هم‌افزایی تشکیلاتی می‌خواهد، گفت: مردم در پایبندی به چارچوب‌های دینی و معرفتی خود محکم هستند.

روزه بحث شرعی و معارفی است

وی با بیان اینکه روزه بحث شرعی و معارفی است، گفت: در جلسه ستاد شئون فرهنگی در خصوص مقابله و پیشگیری از تظاهر به روزه‌خواری بحث شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه شهرداری و نیروی انتظامی مکان‌هایی برای مسافرین در ماه رمضان فراهم کنند، ابراز کرد: از ۲ سال گذشته این مهم به خوبی جاافتاده و باید به دنبال مکان‌هایی باشیم که مسافران در آنهااقامت کنند.

حضور جوانان در مساجد تقویت شود

وی بابیان اینکه باید در فرهنگ‌سازی فعالیت‌های دینی و مذهبی بیشتر کار کنیم، افزود: باید شبکه تبلیغی به جد کار کند تا امسال در ماه مبارک رمضان مدیریت خوبی در اجرای برنامه‌های دینی داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان اجرای برنامه‌های ماه رمضان را بر اساس اصل مسجد، منبر و قرآن دنبال می‌کند.

صفی یاری با بیان اینکه فضائل معنوی حضور مردم در مساجد و استفاده از منبر توسط رسانه‌ها تبیین شود، تصریح کرد: باید حضور مردم و به خصوص جوانان در مساجد تقویت شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4610407/تبلیغات-محیطی-شهری-در-زنجان-باید-متناسب-با-ایام-ماه-رمضان-باشد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.