خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ایثار و فداکاری مردم ایران در خدمت به سیل‌زدگان قابل تحسین است
اخبار زنجان/  ایثار و فداکاری مردم ایران در خدمت به سیل‌زدگان قابل تحسین است

اخبار زنجان/ ایثار و فداکاری مردم ایران در خدمت به سیل‌زدگان قابل تحسین است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام محمد حاج‌ابوالقاسمی دولابی قبل از ظهر دوشنبه در جشن شوق حضور هیئت رزمندگان اسلام زنجان که در شبستان کربلا مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم از پرچم داران اسلام و مکتب اهل بیت (ع) سخن گفته است، افزود: حضرت محمد (ص) در روایاتی این مسئله را مربوط به ایرانیان دانسته است.

وی ادامه داد: ویژگی‌هایی که برای پرچم داران اسلام نامبرده شده شامل عشق و علاقه به خداوند و «ابهرآنلاین»ورزی و عطوفت به مؤمنان و استواری در برابر کافران بوده است.

استاد حوزه علمیه قم بیان کرد: مردم ایران ویژگی‌های ارادت به خداوند و اهل بیت (ع) و امام زمان (عج) را دارا هستند و این ویژگی‌ها به صورت کامل در مردم ایران متبلور شده است.

وی با بیان اینکه پرچم داران اسلام اهل جهاد در راه خدا هستند، افزود: جهادگران در راه خدا از ملامت دیگران هیچ ترس و نگرانی ندارند.

حجت‌الاسلام حاج ابوالقاسمی ضمن بیان اینکه ارادت مردم ایران به اهل بیت (ع) به دلیل علاقه به خداوند است، افزود: ملت ایران اهل مهروزی و علاقه به دیگر مؤمنان هستند و در خدمت رسانی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه ایثار و فدارکاری مردم ایران در خدمت رسانی به سیل زدگان مشاهده شد، افزود: مردم زنجان نیز برای کمک به سیل زدگان موکب‌های حسینی (ع) را در مناطق سیل زده برپا کردند و روزانه ۱۵ هزار وعده غذا به هموطنان سیل زده تقدیم می‌کنند.

این عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه ملت ایران در برابر دشمنان مقاومت می‌کنند، افزود: استکبار جهانی و در صدر آن آمریکای جنایتکار سربازان و پاسداران انقلاب اسلامی را به دلیل ایستادگی در برابر دشمنان تحریم کرد و آن‌ها را تروریست خواند.

وی با بیان اینکه نباید از متهم کردن نیروهای انقلابی هراسی به دل راه داد، افزود: اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران اقدام عجیبی نیست و ناشی از کینه ورزی است.

حجت الاسلام حاج ابوالقاسمی ضمن محکومیت اقدام آمریکا افزود: یزید نیز امام حسین (ع) را تروریست خواند و ایشان را خارجی به معنای شورش‌گر نامید.

وی ملت ایران را اهل جهاد دانست و افزود: نیروهای جهادگر نسبت به ملامت دشمنان بی توجه هستند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4591645/ایثار-و-فداکاری-مردم-ایران-در-خدمت-به-سیل-زدگان-قابل-تحسین-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.