خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اندیشه‌های شهید آوینی منشور جامع هنر دینی است
اخبار زنجان/ اندیشه‌های شهید آوینی منشور جامع هنر دینی است

اخبار زنجان/ اندیشه‌های شهید آوینی منشور جامع هنر دینی است

به گزارش «ابهرآنلاین» از روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان حجت الاسلام مسعود صفی‌یاری شامگاه یکشنبه در نشست بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب، با اشاره به اینکه باید خطاهایی که در حوزه هنر دینی و انقلابی انجام شده مورد بررسی قرار گیرد، افزود: حوزه هنری باید در این زنجیره نقش خود را پیدا کرده، پیشگام شود و حرکت خود را ساماندهی کند.
وی اظهارد اشت: قدر و منزلت شهید آوینی همچنان ماندگار است و هنرمندان و نسل جوان ما امروز با اندیشه‌های این شهید ارتباط دارند.
حجت الاسلام صفی یاری با بیان اینکه بسیاری از قانون‌گذاری‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران حکیمانه است، گفت: انتخاب سالروز شهادت آوینی به عنوان روز هنر و هفته هنر انقلاب اسلامی، نام‌گذاری بسیار خوبی است.
گفتنی است 20 فروردین، سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی، سید شهیدان اهل قلم به عنوان روز و آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی نام گذاری شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی دست‌اندازها و موانع زیادی را پشت سر گذاشته و خوشبختانه حرکت رو به جلو داشته و این موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب نیز تصریح شده است.
صفی‌یاری ابراز کرد: تمدن نوین اسلامی ذیل نگاه عصر ظهور باید مورد توجه قرار گیرد و تحقق این امر نیاز به کار دارد.
3088/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.