خانه » اخبار » افتتاح پروژه‌های عمرانی با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در زنجان
افتتاح پروژه‌های عمرانی با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در زنجان

افتتاح پروژه‌های عمرانی با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در زنجان

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن، سجادصنعتی منفرد، افزود: همزمان با سالروز تأسیس بنیاد مسکن و افتتاح حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره)، پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن استان زنجان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

وی اظهار کرد: این پروژه‌های عمرانی در سه حوزه عمران روستایی، بازسازی و مسکن روستایی و مسکن شهری به بهره‌برداری خواهد رسید و برای اجرای آنها، اعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیارد ریال اختصاص‌یافته است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با بیان اینکه در این ایام، پروژه مسکونی ۲۶ واحدی نگین شهرستان خرم‌دره با اعتبار ۱۹ هزار میلیون ریال و ۶ واحدی شهرستان طارم نیز با اعتبار ۷,۰۰۰ میلیون ریال با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح می‌شود، افزود: همچنین پروژه مسکونی ۲۸۸ واحدی گلشهر زنجان، ۲۵ واحدی شهرستان سلطانیه، ۱۸ واحدی شهرستان خرمدره و پروژه ۲۰ واحدی تجاری و اداری شهرستان خدابنده در این ایام کلنگ زنی می‌شود.

صنعتی منفرد به اجرای طرح هادی روستایی اشاره کرد و گفت: طرح هادی روستایی در روستاهای سقل طولی، چایرلو، خاتون‌کندی، دوسران و اورتابلاغ شهرستان زنجان، روستای اسدآباد شهرستان ابهر و روستای مسگر شهرستان خدابنده اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان، طرح هادی برای ۶۹۷ روستا تهیه و در ۳۷۴ روستای استان اجرا شده است، تصریح کرد: میانگین اجرای طرح هادی روستایی در کشور ۴۲ درصد و در استان زنجان ۵۲.۷ درصد است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4586706/افتتاح-پروژه-های-عمرانی-با-اعتبار-۱۲۰-میلیارد-ریال-در-زنجان

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.