خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۳۹۱ میلیون تومان برای کمک به سیل زده گان در زنجان جمع‌آوری شد
اخبار زنجان/  ۳۹۱ میلیون تومان برای کمک به سیل زده گان در زنجان جمع‌آوری شد

اخبار زنجان/ ۳۹۱ میلیون تومان برای کمک به سیل زده گان در زنجان جمع‌آوری شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، علی باقری ظهر یکشنبه در نخستین جلسه شورای اداری استان در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه اعضای شورای مدیریت بحران در ایام نوروز در آماده‌باش بودند، افزود: تدابیر استاندار زنجان و تعامل خوب بین مدیران باعث شد خسارت و حادثه‌ای بر اثر بارش‌ها در استان رخ ندهد.

وی به جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی به سیل زده گان اشاره کرد و گفت: سپاه و بسیج، هلال‌احمر و کمیته امداد درمجموع ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان به سیل زده گان کمک غیر نقدی کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان افزود: خوشبختانه مردم زنجان همیشه در کارهای خیر پیش‌قدم هستند و کمک‌های خوبی را به سیل زده گان داشتند.

باقری بابیان اینکه ۳۹۱ میلیون تومان به سیل زده گان در استان زنجان جمع‌آوری شد؛ تأکید کرد: کمک‌های نقدی جمع‌آوری‌شده توسط سپاه، هلال‌احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) قابل تقدیر است.

وی افزود: با توجه به گزارش هواشناسی احتمال بارش در استان وجود دارد و مسافران اگر قصد تردد در استان زنجان رادارند حتماً خودروی خود را به سیستم گرمایشی مجهز کرده و تمهیدات ایمنی را در دستور کار قرار دهند.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان تصریح کرد: تمام تیم‌های راهداری در شهرستان‌ها و مرکز استان در آماده‌باش هستند و خوشبختانه طی ایام نوروز بخش خصوصی هم همکاری خوبی را داشت.

باقری گفت: با بارش خوب باران در عید نوروز باعث سرریز شدن برخی از سدها شد که با مدیریت درست این آب‌ها هدایت شدند و در حال حاضر مشکلی در استان زنجان وجود ندارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4583665/۳۹۱-میلیون-تومان-برای-کمک-به-سیل-زده-گان-در-زنجان-جمع-آوری-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.