خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ سه مجتمع های خدماتی- رفاهی در زنجان اخطار گرفتند
اخبار زنجان/ سه مجتمع های خدماتی- رفاهی در زنجان اخطار گرفتند

اخبار زنجان/ سه مجتمع های خدماتی- رفاهی در زنجان اخطار گرفتند

علی مدقالچی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: استان زنجان 22 مجتمع خدماتی – رفاهی فعال در جاده های اصلی و منتهی به شهرهای توریستی دارد.
به گفته وی، از اسفند سال گذشته و با آغاز طرح نوروزی بازدید های مستمر از این مجتمع ها انجام می شود که در این نظارت ها برای سه مجتمع خدماتی – رفاهی اخطار کتبی درباره عدم تکرار تخلف صادر شد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اظهار داشت: علاوه بر این به مجتمعی دیگر نیز اخطار شفاهی درباره تخلف داده شده بود که اصلاح و مساله رفع شد.
مدقالچی خاطرنشان کرد: چنانچه این سه مجتمع خدماتی – رفاهی اقدام به اصلاح تخلف های خود نکنند پرونده آنها در ماده 22 این مجتمع ها بررسی و بر اساس رای از طریق مراجع قضایی فعالیت ها متوقف خواهد شد.
وی ادامه داد: بیشترین تخلف این سه مجتمع خدماتی – رفاهی عدم رعایت موارد بهداشتی در بوفه و آشپرخانه بود.
این مسئول اظهار داشت: همه این مجتمع هایی که به آنها اخطار کتبی در خصوص تخلف داده شده در آزادراه زنجان – تبریز و جاده قدیم همین مسیر فعالیت می کنند.
مدقالچی اضافه کرد: به بازدیدهای از مجتمع های خدماتی – رفاهی با مشارکت اداره کل راهداری، بهداشت محیط و محیط زیست استان انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: تابلوهایی با محتوای شماره های پیامکی برای ارسال شکایت، انتقاد و پیشنهاد توسط مسافران به راهداری و حمل و نقل جاده ای به همه مجتمع های بین راهی تحویل که باید در معرض دید مسافران نصب شود.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: چنانچه این تابلو به دور از دید مسافران و یا اصلا نصب نشده باشد نیز با مالکان مجتمع های خدماتی- رفاهی برخورد قانونی انجام می شود.
مدقالچی تاکید کرد: همه مسافران می توانند در صورت مشاهده هرنوع کوتاهی در ارائه خدمات و مجهز نبودن سرویس های بهداشتی توسط این مجتمع ها موارد را با شماره های 3000141 و 30007070 با ذکر نام مجتمع و مکان آن برای رسیدگی در کمترین زمان ممکن پیامک کنند.
وی افزود: در حال حاضر مجتمع رفاهی- تفریحی غزال در شمال و جنوب آزاد راه زنجان – قزوین در اختیار راهداری استان است که ارائه خدمات سرویس بهداشتی در آن رایگان می باشد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: علاوه بر این مجتمع های آی گون و شهر شادی پارسیان در آزاد راه زنجان – تبریز و زنجان – قزوین نیز بخشی از سرویس های خود را در تعطیلات نوروز رایگان ارائه می دهد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، در حال حاضر 16 مجتمع خدماتی – رفاهی در استان زنجان در دست ساخت قراردارد که از این تعداد نیز پنج واحد تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
استان زنجان پنج هزارو 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.
9505/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.