خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کشف بیش از ۴۲ کیلو گرم تریاک در زنجان
اخبار زنجان/ کشف بیش از ۴۲ کیلو گرم تریاک در زنجان

اخبار زنجان/ کشف بیش از ۴۲ کیلو گرم تریاک در زنجان

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش از کشف ۴۲ کیلو و ۸۷۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۳ قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد و اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر مأموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: این فرد به هویت معلوم با همکاری دو نفر دیگر در یکی از مناطق شهر زنجان ساکن بود مواد مخدر از نوع تریاک را در اوزان بالا تهیه و توسط عوامل خود توزیع می‌کرد.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: به دنبال این اطلاع تیم ویژه ای از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ایجرود تشکیل و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

جهانبخش تصریح کرد: بلافاصله مأموران با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند متهم را به همراه دو نفر از همدستانش شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی آنها را در منزل خود دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل این متهم مقدار ۴۲ کیلو و ۸۷۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، خاطر نشان کرد: در این زمینه ۳ متهم دستگیر که با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بی شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت‌های پلیس می‌تواند گام مؤثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4573691/کشف-بیش-از-۴۲-کیلو-گرم-تریاک-در-زنجان

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.