خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ سطح آمادگی نیروهای هلال احمر زنجان بالا است
اخبار زنجان/ سطح آمادگی نیروهای هلال احمر زنجان بالا است

اخبار زنجان/ سطح آمادگی نیروهای هلال احمر زنجان بالا است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی شامگاه عصر پنج شنبه در حاشیه بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر استان زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نوروز امسال را باید آغازی برای گشایش در مشکلات عنوان کرد، افزود: در شرایط کنونی، آنچه که بیش از همه مورد نیاز جامعه است، آرامش توأم با رفاه برای مردم است که امیدواریم فرا رسیدن نوروز و بهار ۹۸، آغاز برای رسیدن به این مهم با پشت سر گذاشتن مشکلات باشد.

وی از برگزاری چندین جلسه ستاد خدمات سفر در استان طی اسفندماه سال گذشته خبر داد و با یادآوری اینکه این ستاد مصوبات مهمی را به همراه داشت، تصریح کرد: خروجی این مصوبات این بود که در ایام نوروز باید خدمات مطلوب و ارزنده‌ای در حوزه‌های مختلفی چون حمل و نقل، امداد و نجات و … به مردم ارائه شود.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه خوشبختانه زنجان یکی از استان‌هایی است که از زیرساخت‌های خوبی در حوزه خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی برخوردار است، اظهار کرد: بی‌شک، وجود یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های هلال‌احمر در خرمدره را باید یکی از این ظرفیت‌ها عنوان کرد.

حقیقی با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده توسط داوطلبان در پایگاه‌های امداد و نجات، قابل تقدیر است، یادآور شد: سطح آمادگی نیروهای جمعیت هلال احمر استان زنجان بالا است.

وی ادامه داد: یکی از نیازهای امروز در زمینه ارائه خدمات مطلوب، ارائه خدمات توسط دستگاه‌های مختلف به صورت مکمل است و این در حالی است که اگر این اقدامات به صورت جزیره‌ای باشد، نمی‌توان این اقدامات را به نحو مطلوب انجام داد.

استاندار زنجان از ارائه اپلیکشین به مسافران نوروزی و گردشگران خبر داد و خاطرنشان کرد: اپلیکیشن مذکور حاوی راهنمای درون‌شهری برای مسافران است که بی‌شک ارائه آن می‌تواند به‌عنوان یکی از خدمات مطلوب به مسافران باشد.

‌حقیقی همچنین با اشاره به اینکه طرح «به‌رفت» حرکتی است که از سال گذشته آغاز شده است، خاطرنشان کرد: موضوع فرهنگ‌سازی ترافیک درون‌شهری و برون‌شهری موضوعی اساسی است. متأسفانه آمار میزان تصادف منجر به فوت در کشور زیاد است که این موضوع برای استان زنجان صادق است، به همین خاطر برای برون‌رفت از این مهم، نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم که هلال‌احمر در این زمینه پیش‌قدم بوده و جای تقدیر دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4573421/سطح-آمادگی-نیروهای-هلال-احمر-زنجان-بالا-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.