خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۲۵ پایگاه جمع آوری صدقه سفر در زنجان بر پا شد
اخبار زنجان/ ۲۵ پایگاه جمع آوری صدقه سفر در زنجان بر پا شد

اخبار زنجان/ ۲۵ پایگاه جمع آوری صدقه سفر در زنجان بر پا شد

هدایت صفری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: برای استفاده از ظرفیت بالای گردشگری در ایام نوروز این تعداد پایگاه در قالب طرح صدقه سفرو به‌منظور مشارکت خیران و مسافران در برنامه‌های اجرایی این نهاد در سطح این استان اجرا شده است.
وی اظهار داشت: در کنار ایجاد پایگاههای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مسیرهای پرتردد این استان، زمینه مشارکت غیرحضوری خیران نیز در قالب طرح صدقه سفر فراهم‌شده است.
به گفته این مسئول، خیران زنجانی و مسافران نوروزی می‌توانند با شماره‌گیری #024*8877* کمک‌های نقدی خود را به‌منظور کمک به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت کنند.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان ادامه داد: همدلی وهمگرایی به معنای واقعی اقدام وعمل در کمیته امداد استان زنجان ترجمه شد ومیانگین کاری در همه بخش ها از لحاظ کیفی وکمی بهبود مستمر داشته است.
وی ابراز امیدواری کرد که هموطنان با گذران لحظات بانشاط و به‌یادماندنی دراین استان ،با مشارکت در طرح صدقه سفر سال جدید را با انفاق و احسان و نیکوکاری آغاز کرده و زمینه نشاط و شادی نیازمندان و ایتام را فراهم کنند.
به گزارش «ابهرآنلاین»، 28 هزار 318 خانوار با جمعیت 54 هزار و 980 نفر از خدمات این نهاد درقالب کمک معیشت بگیر وغیر کمک معیشت بگیردر استان بهره مند هستند.
9646/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.