خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مهلت ثبت‌نام برای شرکت در مراسم اعتکاف در استان زنجان تمدید شد
اخبار زنجان/ مهلت ثبت‌نام برای شرکت در مراسم اعتکاف در استان زنجان تمدید شد

اخبار زنجان/ مهلت ثبت‌نام برای شرکت در مراسم اعتکاف در استان زنجان تمدید شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام ولی‌الله مصائبی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی اعتکاف در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، به آئین پرفیض و معنوی اعتکاف اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در استان زنجان استقبال بانوان ازآئین معنوی اعتکاف بسیار چشمگیر است.

وی بابیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف در استان زنجان ثبت‌نام کردند، اظهار کرد: شهرستان‌های زنجان، ماه‌نشان و خدابنده بیشترین ثبت‌نام اعتکاف را داشتند.

معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مراسم معنوی اعتکاف امسال از ۲۹ اسفند ۹۷ شروع وتا ۲ فروردین ۹۸ ادامه دارد، گفت: در سطح استان زنجان ۵۵ مسجد برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف پیش‌بینی‌شده و ۶۷ مسجد در استان زیرساخت و ظرفیت لازم برای برگزاری اعتکاف را دارد.

مصائبی همچنین از تمدید مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آئین اعتکاف در استان زنجان خبر داد و گفت: ثبت‌نام تا ۲۹ اسفندماه ادامه دارد.

وی ابراز کرد: طبق سنوات گذشته هماهنگی‌های لازم با ارگان‌های نیروی انتظامی، آموزش‌وپرورش، دانشگاه‌ها، شهرداری، اورژانس، آتش‌نشانی و صداوسیما و اوقاف به عمل آمده تا این مراسم معنوی به خوبی برگزار شود و هرسال نیروی انتظامی در تأمین امنیت اعتکاف همکاری خوبی می‌کند.

مصائبی بابیان اینکه در برگزاری مراسم اعتکاف در استان زنجان بخش محتوا به جد موردتوجه قرارگرفته است، گفت: برنامه‌های فرهنگی و قرآنی خوبی توسط سازمان پیش‌بینی‌شده است.

وی تصریح کرد: برگزاری دعای ام داود، ادعیه‌ها، اعمال ویژه ایام البیض، تشکیل حلقه‌های معرفت با حضور مبلغین و مبلغات از برنامه‌های اجرایی در مساجد برای معتکفین است و بیش از ۱۳۱ مبلغ در برگزاری مراسم اعتکاف همکاری دارند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4571194/مهلت-ثبت-نام-برای-شرکت-در-مراسم-اعتکاف-در-استان-زنجان-تمدید-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.