خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در گرو توسعه زیرساخت‌ها است
اخبار زنجان/ اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در گرو توسعه زیرساخت‌ها است

اخبار زنجان/ اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در گرو توسعه زیرساخت‌ها است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی شامگاه شنبه در دیدار با رئیس سازمان جمعیت هلال‌احمر گفت: جمعیت هلال‌احمر این استان کارهای خوبی انجام داده و زنجان تنها استان در شعاع ۴۰۰ کیلومتری است که به ۵۰ درصد جمعیت کشور و۸۰ درصد امکانات کشور دسترسی دارد.

وی اظهار کرد: حتی دولت نیز به این مهم توجه دارد که استان زنجان مرکز لجستیک استان‌های غربی کشور شود و برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق این امر در حال انجام است.

حقیقی افزود: بیش از هزار پروژه نیمه‌تمام در استان زنجان وجود دارد که با اقدامات صورت گرفته، ۴۰ پروژه محوری انتخاب شده است که بی‌تردید گشایش خوبی را برای توسعه استان زنجان فراهم خواهد کرد.

وی گفت: طی سه ماه گذشته با رایزنی وزرای هیئت دولت، برنامه‌ریزی‌های لازم برای بهره‌برداری و اتمام پروژه‌ها انجام‌شده است و برای نتیجه‌بخش بودن آن باید زیرساخت‌های استان بیش از گذشته توسعه یابد.

استاندار زنجان ادامه داد: نقشه راه منسجمی برای این استان فراهم‌شده و برای ایام عید نوروز نیز تغییراتی ایجادشده و به همین منظور برای هر مسافر ورودی اپلیکیشنی حاوی اطلاعات زنجان برای نصب بر روی موبایل فراهم‌شده است.

حقیقی افزود: ۷۰ درصد تولید لوازم فشار برق کشور در استان زنجان انجام می‌گیرد و به لحاظ فناوری اطلاعات نیز حرفی برای گفتن دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4569830/اتمام-پروژه-های-نیمه-تمام-در-گرو-توسعه-زیرساخت-ها-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.