خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ بیانیه گام دوم انقلاب با وحدت و همراهی مردم محقق خواهد شد
اخبار زنجان/ بیانیه گام دوم انقلاب با وحدت و همراهی مردم محقق خواهد شد

اخبار زنجان/ بیانیه گام دوم انقلاب با وحدت و همراهی مردم محقق خواهد شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت‌الله علی خاتمی شامگاه شنبه در دیدار با رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور در محل دفتر امام‌جمعه زنجان، بابیان اینکه برنامه ریزی ها برای عید نوروزظرافت بیشتری دارد، افزود: در این ایام مسافرت هابه صورت قابل‌توجهی افزایش می‌یابد و در این میان امداد گران هلال احمر علاوه بر اینکه امدادرسانی می‌کنند کارهای فرهنگی هم انجام می‌دهند.

وی اظهار کرد: تسکین آلام توسط امداد گران اتفاق می‌افتد و این خود عبادت و خدمت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: کارهای خوب و ارزشمندی توسط امداد گران هلال‌احمر انجام می‌شود و در شادی‌های مردم هم شریک هستند و این برای مردم خاطره شیرینی است.

خاتمی بابیان اینکه امکانات و زیرساخت‌های کشور با چهل سال قبل فرق کرده است، تأکید کرد: قبل از انقلاب امکانات خوبی در سطح کشور و به تبع در استان زنجان وجود نداشت و تنها یک روستا در استان زنجان برق‌دار بود ولی امروز تمام روستاهای استان برق‌دار هستند.

وی افزود: امروز ۹۰ درصد جاده‌های روستایی استان زنجان آسفالت شده و خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه‌ها مقتدر وخودکفا شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان بابیان اینکه در حوزه بهداشت و درمان و آموزش توفیقات خوبی کسب‌شده است، ابراز کرد: خوشبختانه مدیریت جمعیت هلال احمر کارهای خوبی در بحث امداد و نجات استان زنجان انجام داده و انسجام خوبی در هلال‌احمر زنجان وجود دارد و این امر باعث می‌شود کارها خوب جلو برود.

خاتمی یاد آور شد: ظرفیت امداد هوایی در استان زنجان ایجادشده و این برای استان یک ظرفیت خوب و مهمی است.

وی بابیان اینکه ایران از قدرت منطقه‌ای به قدرت جهانی تبدیل‌شده است، گفت: خوشبختانه این مهم با ایستاده گی و ولایتمداری ملت بزرگ ایران محقق شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان با بین اینکه گام اول انقلاب را با سلامتی و با همراهی ملت پشت سر گذاشتیم، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب هم به امید خدا سپری خواهد شد و تحقق این امر مهم نیازمند همراهی مردم و وحدت است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4569842/بیانیه-گام-دوم-انقلاب-با-وحدت-و-همراهی-مردم-محقق-خواهد-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.