خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اقشار پردرآمد مانور اشرافیت و تجمل برپا نکنند
اخبار زنجان/ اقشار پردرآمد مانور اشرافیت و تجمل برپا نکنند

اخبار زنجان/ اقشار پردرآمد مانور اشرافیت و تجمل برپا نکنند

به گزارش «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام علی خاتمی در نماز جمعه این هفته زنجان با اشاره به اینکه سفره های عده ای از مردم کوچک تر شده است، افزود: همه ما در این دنیا مسافریم، این مراعات حال دیگران حداقل انتظاری است که می شود از مردم داشت.
وی با اشاره به اینکه گرانفروشی و احتکار در بازار با موعظه، حل نمی شود، خاطرنشان کرد: این موضوع نیازمند برخورد جدی تر مسئولان و متولیان با گرانفروشان و محتکران است.
حجت الاسلام خاتمی با بیان اینکه قاچاقچی یا محتکر اگر به کار خود علم داشته باشد سرباز جبهه مقابل کشور است، اظهار داشت: باید با قاچاقچیان و محتکران با قاطعیت تمام برخورد شود.
وی به انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه اشاره و تصریح کرد: این قوه در برخورد با مفسدان اقتصادی صریح تر باشد، وقتی مردم اخبار مربوط به برخورد با مفاسد اقتصادی را می شنوند خوشحال می شوند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: دشمن با پخش اخبار ناامید کننده، فضاسازی علیه انقلاب و شایعه پراکنی علیه این نظام، قصد دلسرد کردن مردم را دارد، اما مردم انقلابی ایران از سنگرداران حفظ انقلاب هستند.
حجت الاسلام خاتمی با بیان اینکه دشمن از مسجد و نماز جمعه می ترسد، اظهار داشت: دشمن از تجمع مردم برای یک هدف واحد که منجر به اتحاد مسلمین شود، می ترسد، لذا این بمب گذاری مسجد در نیوزلند از همین تفکر نشات می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: اعطای نشان ذولفقار به سردار قاسم سلیمانی توسط رهبر معظم انقلاب یعنی از رزمندگان سپاه قدس، حزب الله لبنان، حشد الشعبی عراق، حشد الوطنی سوریه، شهدای مدافع حرم و خانواده آنان، سپاه فاطمیون و زینبیون قدردانی شده است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری و فداکاری رزمندگان اسلام هستیم، گفت: برگزاری رزمایش پهپادی سپاه در جنوب کشور پیام بازدارندگی در برابر دشمنان دارد.
3216/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.