خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها برای توسعه استان زنجان
اخبار زنجان/ استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها برای توسعه استان زنجان

اخبار زنجان/ استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها برای توسعه استان زنجان

به گزاشر خبرنگار «ابهرآنلاین»، خدابخش مرادی‌نافچی ظهر پنج شنبه در مراسم احیای خط تولید کارخانه فرآورده‌های گوشتی با بیان اینکه امروز استکبار جهانی با تمام ظرفیت خود وارد عرصه مقابله با ایران اسلامی شده است، افزود: امروز دشمن همه داشته‌های خود را به صحنه آورده تا بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توطئه کند.

وی با تأکید بر اینکه امروز باید با تمام توان و هوشیاری در مقابله با توطئه آمریکا و هم‌پیمانانش متحد و همدل باشیم، ادامه داد: در حال حاضر کشور به خاطر آرمان‌ها و اصولی که به آن پایبند است، از جانب بدخواهان هر روز وارد جنگی می‌شود و جنگ امروز، جنگ اقتصادی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه در حال حاضر نیازمند تلاش و برنامه‌ریزی دقیق در حوزه‌های مختلف هستیم، افزود: حوزه اشتغال و اقتصاد و صنعت یکی از حوزه‌های مهم و اساسی در زمینه توسعه کشور هستند است.

مرادی نافچی با تاکید بر اینکه آنچه توانسته نگاه استقلال‌طلبانه را به ثبوت برساند، حضور مردم و پیوند قوی بین مردم و خدمت‌گزاران و پشتیبانی مردم از دولت و رأس نظام است، گفت: اشتغال، اقتصاد و بسترسازی برای پویایی در این حوزه از مؤلفه‌های مهم در زمینه استقلال و سربلندی ایران است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر همه ابزار و ظرفیت‌ها باید برای توسعه اشتغال و اقتصاد کشور به کار گرفته شود، افزود: باید بسترهای بستر سازی مناسب برای توسعه اشتغال و اقتصاد در کشور انجام شود تا بتوانیم بر مشکلات و چالش‌ها غلبه کنیم.

مرادی نافچی با تاکید بر اینکه همه باید برای تحقق اهداف توسعه کشور تلاش کنند، افزود: مدیران بانک‌ها باید در زمینه ارائه تسهیلات به طرح‌های اشتغالزا همت کنند و تسهیلات اشتغالزایی را به متقاضیان ارائه کنند.

وی ادامه داد: شتاب دهی برای بسترسازی تولید و اشتغال اشتغال و همچنین استفاده بهینه از تسهیلات بانکی دو تکلیف مهم و اصلی مدیران بانک‌ها و مدیران واحدهای تولیدی است که باید در این راستا برنامه‌ریزی ویژه و هدفمند صورت گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه در حال حاضر جوان‌گرایی در حوزه‌های مختلف کشور بین خود را نشان می‌دهد، افزود: حوزه اقتصاد و صنعت به عنوان یک بخش مهم در زمینه توسعه کشور نیازمند حضور هدفمند و کارشناسی شده جوانان است به نحوی که در حال حاضر شاهد حضور جوانان در حوزه‌های مختلف اقتصادی و صنعتی هستیم.

مرادی نافچی تقویت و تداوم حضور جوانان را در زمینه تولیدات تولید و صنعت را متذکر شده است، ادامه داد: باید فرایندی صورت بگیرد که جوانان تا به راحتی بتوانند وارد عرصه تولید و اشتغال زایی شوند چون کشور برای پویایی و پیشرفت نیازمند جوانان فعال فعال و توانمند در حوزه اقتصاد صنعت و سایر بخش‌ها است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4568167/استفاده-از-همه-ظرفیت-ها-و-پتانسیل-ها-برای-توسعه-استان-زنجان

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.