خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ معاینه فنی خودرو به جد از سوی پلیس‌راه کنترل می‌شود
اخبار زنجان/  معاینه فنی خودرو به جد از سوی پلیس‌راه کنترل می‌شود

اخبار زنجان/ معاینه فنی خودرو به جد از سوی پلیس‌راه کنترل می‌شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سرهنگ عباس مظفری ظهر پنجشنبه در رزمایش طرح نوروزی پلیس‌راه استان زنجان، افزود: طرح نوروزی پلیس‌راه استان زنجان از ۲۵ اسفندماه شروع و تا ۱۷ فروردین‌ماه ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در این طرح بیش از یک هزار و ۳۲۰ نفر همکاری می‌کنند و مدیریت بحران، راهداری، اورژانس، امداد خودرو، امداد و نجات، هلال‌احمر، آتش‌نشانی، راهداری و پلیس راهنمایی رانندگی در این طرح همکاری لازم رادارند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: طی ۱۱ ماه امسال تعداد تصادفات جاده‌ای در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۳۳ درصد رشد دارد.

مظفری بر کنترل جدی محسوس و نامحسوس پلیس‌راه از ناوگان‌های مسافربری تأکید کرد و گفت: پلیس‌راه تست سلامت رانندگان ازنظر اعتیاد و مصرف مشروبات الکلی را در دستور کار دارد.

وی ابراز کرد: پلیس‌راه زنجان با رانندگانی که از قوانین تخلف کنند و یا از مواد مخدر و الکل استفاده کنند برخورد شدید خواهد کرد و خودرو خاطی توقیف می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان بابیان اینکه معاینه فنی خودرو به جد از سوی پلیس‌راه نظارت می‌شود، گفت: پلیس با رانندگانی که خودرو خود را معاینه فنی نکرده باشند برخورد می‌کند و مانع مسافرت آنها می‌شود و مسافران حتماً خودرو خود را از هر لحاظ کنترل کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4568089/معاینه-فنی-خودرو-به-جد-از-سوی-پلیس-راه-کنترل-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.