خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ویژگی و شخصیت حضرت علی (ع) در جامعه به خوبی تبیین شود
اخبار زنجان/  ویژگی و شخصیت حضرت علی (ع) در جامعه به خوبی تبیین شود

اخبار زنجان/ ویژگی و شخصیت حضرت علی (ع) در جامعه به خوبی تبیین شود

حجت‌الاسلام جلیل مختاری نیا در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به ولادت حضرت علی (ع) اشاره کرد و افزود: در این روز مبارک در ۱۰ مسجد و ۱۰ هیئت محوری شهرستان زنجان برنامه‌های محوری برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: همچنین در مساجدی که مزین به نام حضرت علی (ع) هستند برنامه‌های جشن و سرور برگزارمی شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: حضرت علی (ع) باید الگوی همه جوانان جامعه ما باشد و در این میان رویکرد گفتمان‌های دینی با محوریت سبک زندگی اسلامی و سیره وزندگی حضرت علی (ع) خواهد بود.

مختاری نیا بابیان اینکه شخصیت حضرت علی (ع) بسیار بی‌نظیر است، تأکید کرد: در این برهه زمانی بیشتر از گذشته به اشاعه و تبیین آموزه‌های حضرت علی (ع) نیاز داریم.

وی افزود: حضرت علی (ع) یک انسان کامل است و باید برای جامعه امروز که بسیار حساس است الگو باشد و گوهر گران‌بهای نهج‌البلاغه را در جامعه به خوبی تبیین کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با بیان اینکه باید ویژگی و شخصیت حضرت علی (ع) در جامعه به خوبی تبیین و بیان شود، ادامه داد: جوانان این امام همام را الگوی زندگی خود قرار دهند.

مختاری نیا گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان در روستاهایی که روحانی و مبلغ مستقر است برگزاری برنامه‌های جشن و سرور را در دستور کاری خود قرار داده است و باید این روز مبارک گرامی داشته شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4567770/ویژگی-و-شخصیت-حضرت-علی-ع-در-جامعه-به-خوبی-تبیین-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.