خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ شهرداری زنجان طلایی ترین سال خدمات رسانی را سپری کرد
اخبار زنجان/ شهرداری زنجان طلایی ترین سال خدمات رسانی را سپری کرد

اخبار زنجان/ شهرداری زنجان طلایی ترین سال خدمات رسانی را سپری کرد

به گزارش «ابهرآنلاین»، مسیح الله معصومی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: خبر رسانی، به عنوان رکن مهم دمکراسی محسوب می شود و هر مدیری وظیفه دارد عملکرد و کارهای انجام گرفته را به شهروندان اطلاع رسانی کند.
وی اظهار داشت: شهرداری به عنوان نهاد غیردولتی از مردم و برای ارائه خدمات بهینه شهری هزینه دریافت و سپس برای ارائه خدمات شهری صرف می کند و اطلاع رسانی دقیق و شفاف یکی از مولفه های مهم و اساسی بشمار می رود.
این مسئول خاطرنشان کرد: شهرداری زنجان در سال 97، باوجود همه مشکلات بویژه مسائل اقتصادی سال موفقی را گذراند ، زیرا عمده کارها و پروژه های شهری به واسطه همراهی در درون مجموعه شهرداری، سیاستگذاری های خوب شورای اسلامی شهر زنجان انجام گرفت.
شهردار زنجان ادامه داد: همراهی مسئولان استانی نیز سهم بسزایی در پیشبرد طرح های عمرانی شهر زنجان نظیر سبزه میدان داشت که بدون آن، این مهم محقق نمی شد.
وی اضافه کرد: با وجود اختلاف نظر بین شورای شهر و حتی دستگاه های اجرایی هیچ کدام خللی را در به سرانجام رسیدن طرح ها ایجاد نکرد و بسیار نقش آفرین بودند.
معصومی افزود: یکی از موفق ترین نهادها و اداراتی که طبق برنامه ارائه شده برنامه های خود ر اجرایی کرد، شهرداری زنجان بود و به نوبه خود رضایتمندی شهروندان را نیز به همراه داشت.
این مسئول ادامه داد: بر این اساس باید قضاوت منصفانه بدون قصد و غرض به نوع کار و ضعیت کاری شهرداری انجام داد، زیر گام های مثبتی برداشته شده و هم این نهاد به لحاظ نوع، میزان و زمان خدمات رسانی با سایر ارگان های دیگر تفاوت هایی دارد.
معصومی افتتاح پیاده راه سبزه میدان شهر زنجان را از جمله طرح های مهم انسان محور شهر زنجان اعلام کرد و گفت: تحقق این مهم به نوبه خود به پویایی شهر منجر شده است.
وی، افزایش شهرداری های مناطق از 2 به چهار، احداث پل گلشهر کاظیمه، عملیات اجرایی طرح مهم سبزه میدان را از پروژه های مهم شهری زنجان برشمرد که با همت مسئولان روند خود را طی می کند.
شهردار زنجان اضافه کرد: طبق برنامه ریزی ها پل گلشهر کاظمیه، پارک بانوان غرب زنجان سال آینده به بهره برداری می رسد و علاوه بر آن نیز ساماندهای اتوبوسرنی زنجان اغاز می شود.
این مسئول با اشاره به برنامه های استقبال شهرداری از نوروز 98 نیز گفت: از ماهها قبل فراخوان ملی برای نصب المان در دو ورودی شهر زنجان، میدان بسیج و میدان جهاد اعلام که در این راستا80 طرح ارسال شد که در نهایت برای میدان بسیج برگزیده داشت اما میدان جهاد فاقد آن بود وطرح را داوران انتخاب کردند.
شهردار زنجان خاطر نشان کرد: برای استقبال از نوروز 50 المان در میادین مختلف شهر زنجان نصب می شود که از این تعداد 20 مورد آن جدید 30 مورد دیگر خریدای یا طراحی خود شهرداری بوده است.
9646/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.