خانه » اخبار » “آرین ابهر” به عنوان غرفه ویژه چهارمین نمایشگاه صنعت برق، تجهیزات و صنایع وابسته معرفی شد
“آرین ابهر” به عنوان غرفه ویژه چهارمین نمایشگاه صنعت برق، تجهیزات و صنایع وابسته معرفی شد

“آرین ابهر” به عنوان غرفه ویژه چهارمین نمایشگاه صنعت برق، تجهیزات و صنایع وابسته معرفی شد

ابهرآنلاین: در در قم، از پنج نفر از پیشکسوتان در عرصه صنعت برق تجلیل شد، چهار غرفه به عنوان غرفه  برتر شناخته شد و “” به عنوان معرفی شد.13920526000014_PhotoA

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، چهارمین قم به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های قم برگزار شد.

در این نمایشگاه حدود 40 غرفه محصولات خود را در زمینه صنعت برق و صنایع وابسته ارائه کردند و بازدیدکنندگان با فعالیت صنعت گران برق آشنا شدند.

نمایشگاه صنعت برق و صنایع وابسته در مدت چهار روز فعالیت خود در ساعت‌های 17تا 23 شاهد استقبال تعداد فراوانی از علاقمندان به این صنعت و مدیران پروژه‌های بزرگ ساختمانی بود.

در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه این نمایشگاه همایشی با عنوان نحوه چیدمان غرفه و غرفه آرایی با حضور مسعود رضایی مشاور علمی نمایشگاه برگزار شد.

مشاور علمی چهارمین نمایشگاه صنعت برق و صنایع وابسته به تبیین داوری و گزینش غرفه‌های برتر در نمایشگاه پرداخت و اظهار کرد: غرفه‌ها باید قابلیت جذب مشتری را داشته باشد.

وی طراحی مناسب را از دیگر معیارهای گزینش یک غرفه در نمایشگاه دانست و بیان داشت: توجه به حجم کالا و حجم غرفه نیز باید در نظر گرفته شود.

در بخش دیگری از این همایش رئیس اتحادیه صنف الکتریک و صنوف وابسته ضمن تقدیر از برگزاری نمایشگاه تخصصی برق اظهار کرد: امیدواریم نمایشگاه در سال‌های آینده در مکان بهتری برگزار شد و شئون استان قم در برگزاری نمایشگاه رعایت شود.

در بخش پایانی این همایش از مهدی جوادی، ابوالفضل رمضانی، حسن معین، محمود پورحسینی و غلامرضا رمضانی با اهدای لوح تقدیر و اهدای تندیس تجلیل شده و یاد و خاطره عباس جورابچی از پیشکسوتان صنعت برق در استان قم گرامی داشته شد.

سپس چهار غرفه که نسبت به سایر غرفه‌ها بیشترین معیار برتری را داشتند تجلیل و یک غرفه به عنوان غرفه ویژه معرفی شد.

کالای برق پارسیان، کالای برق زرین به نمایندگی از شرکت کالیوز، صنایع برق روشنایی آوا گستر مهر، شرکت برق و صنعت کوثر به عنوان چهار غرفه برتر و آرین ابهر به دلیل رعایت تمام به عنوان غرفه ویژه معرفی شد.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.