خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ وقوع ۲۵ فقره قتل در استان زنجان
اخبار زنجان/ وقوع ۲۵ فقره قتل در استان زنجان

اخبار زنجان/ وقوع ۲۵ فقره قتل در استان زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار رحیم جهانبخش صبح پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران، به مرکز مشاوره آرامش ناجا اشاره کرد و افزود: طی ۱۰ ماهه امسال ۴۳۰۰ نفر به «مرکز آرامش» ناجا مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۳۳۰۰ فقره معادل ۷۶ درصد منجر به صلح و سازش شده است.

وی با بیان اینکه مشاوره‌ها در موضوعات حقوقی، اجتماعی و روان‌سنجی است، اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای حل ‌و فصل مشکلات مردم، «مرکز مشاوره آرامش» را راه‌اندازی کرده است.

جهانبخش به آمار وقوع قتل در استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: متأسفانه طی ۱۰ ماهه امسال ۲۵ فقره قتل در استان زنجان رخ‌ داده و این استان در وقوع قتل نسبت به سطح کشور وضعیت خوبی ندارد.

وی افزود: با همکاری و مشارکت مردم و تخصصی شدن پلیس استان زنجان، امسال هیچ‌گونه جرایم خشن همچون گروگان‌گیری و سرقت از بانک در استان رخ نداده است.

فرمانده انتظامی استان، زنجان را جزو استان‌های امن کشور اعلام کرد و گفت: خوشبختانه با همکاری مردم، امنیت خوبی در استان حاکم است.

جهانبخش به اجرای فرضیه امر به معروف در حوزه حجاب و عفاف در استان زنجان اشاره کرد و افزود: تنها نیروی انتظامی متولی این امر نیست و باید همه دستگاه‌های فرهنگی در امر ارتقای حجاب و عفاف در جامعه برنامه‌ریزی کنند.

وی تصریح کرد: خانواده‌ها در امر تعمیق حجاب و عفاف بسیار مؤثر هستند، بنابراین حجاب و عفاف ابتدا به ساکن باید در خانواده‌ها نهادینه شود.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.