خانه » اخبار » وضعیت امروز کشور حاصل چشم دوختن به دست دشمن است
وضعیت امروز  کشور حاصل چشم دوختن به دست دشمن است

وضعیت امروز کشور حاصل چشم دوختن به دست دشمن است

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر ابهر به راهپیمایی و حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره اظهار کرد: جشن پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ده‌ها میلیونی مردم در هزاران شهر و روستا در اقصی نقاط ایران اسلامی به باشکوه‌ترین شکل ممکن برگزار شد.

امام جمعه ابهر به شرایط خاص جهانی اشاره و تصریح کرد: در این شرایط بود که ملت ایران در راهپیمایی امسال آنهم در شرایطی که مقامات آمریکایی با گزافه‌گویی، سخن از پایان عمر انقلاب اسلامی ملت ایران سر می‌دادند، با بصیرت چشم دشمن را کور کرد و همه نقشه‌های آنها را نقش برآب کرد.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن امسال، هم مهم بود و هم متفاوت، چون، دشمن برای آن «تدارک جدی» دیده بود، افزود: متفاوت بود چون، با وجود همه مشکلاتی که هست و همه تدارکاتی که دیده شده بود، مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن زیر برف و باران و در سرما آمده بودند. تا بگویند انقلاب اسلامی ایران به بلوغ رسیده است.

رحیمی با تاکید بر اینکه تحلیل و تصور مزدوران داخلی هم به مانند دشمنان خارجی در مورد راهپیمایی ۲۲ بهمن غلط از آب درآمد، ادامه داد: برخی در داخل هم دچار ‌اشتباه محاسباتی شده و تصور می‌کردند، ۲۲ بهمن امسال، به دلیل مشکلات موجود رنگ و بویی نخواهد داشت که البته حضور مردم همه این محاسبات را بر هم ریخت.

وی با اشاره به انتقادات جدی موجود به عملکرد دولت افزود: عملکرد مردم در ۲۲ بهمن نه تنها دشمن را تحقیر بلکه شوکه هم کرد.

امام جمعه ابهر با تاکید بر اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن برای مسؤولین کشور پیام‌های مهمی داشت، ادامه داد: داشتن چنین مردمی، افتخار بزرگی است و باید قدردان این مردم بود.

 رحیمی با بیان اینکه کاستن از مشکلات اقتصادی و بیکاری اقشار مختلف مردم ، انتظار زیادی نیست و رسیدن به این هدف نیز، کار شاقی محسوب نمی‌شود، افزود: وضعیت امروز حاصل چشم دوختن به دستان دشمن است.

امام جمعه ابهر با تاکید بر اینکه در هیچ جای دنیا برای بهبود شرایط کشور، به دستان دشمن می‌نگرند، گفت: باید متوجه بود که خاصیت دشمن، کینه‌توزی و دشمنی است و ما ۶ سال به امید آن چند کشور بدعهد نشستیم و نتیجه وضعیت امروز شد.

رحیمی به انتشار بیانیه بسیار مهم و راهبردی گام بزرگ دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب اشاره و تصریح کرد: ضمن شکرگزاری از خداوند منان به خاطر نعمت برخورداری از وجود چنین رهبری حکیم، دانا و آینده‌نگر، باید آمادگی خودرا برای تحقق اهداف عالیه آن حکیم فرزانه در راستای دستیابی به افق مورد انتظار و زمینه‌سازی برای ظهور صاحب اصلی انقلاب اعلام کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4542788/وضعیت-امروز-کشور-حاصل-چشم-دوختن-به-دست-دشمن-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.