خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ظرفیت‌های مهم گردشگری در استان زنجان مغفول مانده است
اخبار زنجان/ ظرفیت‌های مهم گردشگری در استان زنجان مغفول مانده است

اخبار زنجان/ ظرفیت‌های مهم گردشگری در استان زنجان مغفول مانده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، علی وقف چی صبح چهارشنبه در جمع اعضای شورای اسلامی استان زنجان بر ساماندهی صنعت گردشگری در استان زنجان تأکید کرد و افزود: متأسفانه برخی از ظرفیت‌های مهم گردشگری در استان زنجان مغفول مانده و به آنها توجهی نشده است. 

وی اظهار کرد: توسعه صنعت گردشگری در استان توسعه اقتصادی و اشتغال را به دنبال دارد که در این زمینه طی سال‌های اخیر میراث فرهنگی استان زنجان با ایجاد خانه‌های بوم گردی باعث جذب گردشگران زیادی به استان شده است. 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: آن‌طور که بایدوشاید ظرفیت‌های مهمی که در بخش گردشگری استان وجود دارد را نشناخته‌ایم، بی تردید شناخت این ظرفیت ها توسعه گردشگری را به دنبال دارد. 

وقف چی تأکید کرد: ظرفیت‌های موجود در صنعت توریسم در استان مورد  توجه قرار گیرد چرا که اشتغال‌زایی در حوزه صنعت توریسم ظرفیت بالایی دارد و باعث توسعه اشتغال جوانان استان می‌شود. 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: باید زیرساخت لازم برای توسعه بخش گردشگری در استان فراهم شود، در بسیاری از کشورها صنعت گردشگری سهم بسزایی در اشتغال دارد. 

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.