خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تولید محتوا در حوزه برگزاری اعتکاف ضروری است
اخبار زنجان/ تولید محتوا در حوزه برگزاری اعتکاف ضروری است

اخبار زنجان/ تولید محتوا در حوزه برگزاری اعتکاف ضروری است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ابراهیم قاسمی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد شئون فرهنگی در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: مراسم معنوی اعتکاف فرصت بسیار خوبی برای تقویت ارزش‌های دینی و اعتقادی است. 

وی اظهار کرد: فریضه مهم اعتکاف با ولادت حضرت علی (ع) مقارن است و ماه رجب که به‌عنوان ماه عبادت و بندگی است  می‌طلبد این مراسم معنوی در استان به خوبی برگزار شود. 

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان زنجان بابیان اینکه باید این مراسم باکیفیت بسیار خوبی در استان برگزار شود، گفت: دشمنان می خواهند مسائل مذهبی و ارزش‌های دینی را در جامعه کمرنگ‌تر کنند ولی ما باید تلاش کنیم آموزه‌های دینی پررنگ‌تر شود.

وی بابیان اینکه برنامه‌های مذهبی و اعتکاف در روستاها  هم باید تقویت شود، افزود: این مهم وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی است که در روستاها هم برنامه‌های دینی و فرهنگی اجرا شود. 

معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  بر تقویت  تعامل ستاد شئون فرهنگی با شورای فرهنگ عمومی تأکید کرد و افزود: باید مباحث در این دو جلسه ردوبدل شود. 

قاسمی بابیان اینکه در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف به کیفیت توجه شود، افزود: تولید محتوا در این زمینه ضروری است. 

وی بیان کرد: برگزاری مراسم معنوی اعتکاف کار بزرگ فرهنگی و دینی بزرگ است و باید در جامعه نهادینه‌سازی شود تا بتوانیم در با فتنه‌های دشمن مقابله کنیم.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.