خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مردم با حضور بی نظیر بینی دشمن را به خاک مالیدند
اخبار زنجان/ مردم با حضور بی نظیر بینی دشمن را به خاک مالیدند

اخبار زنجان/ مردم با حضور بی نظیر بینی دشمن را به خاک مالیدند

به گزارش «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام جعفر رحیمی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه شهر ابهر به خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: درود خداوند بر مردم عزیز ما که پس از 40 سال اینگونه انقلاب را جشن می‌گیرند.
وی اظهار داشت: امروز روز پیروزی نور بر ظلمت و پیروزی حزب‌ الله بر حزب الشیطان است.
فرماندار ابهر نیز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن به خبرنگار «ابهرآنلاین» گفت: مردم به وظیفه خود آگاه هستند و با بصیرت وارد عمل می‌شوند و هرجا احساس کنند کشور مورد هجمه قرار گرفته حضورشان بسیار گسترده می‌شود و امروز با شکوه ترین مراسم راهپیمایی 22 را برگزار شد.
علی حیدری افزود: از مردم عزیز تشکر می کنم که امروز با حضور خود آمادگی خود را اعلام کرده و با آرمان های امام راحل و انقلاب تجدید پیمان کردند.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور بی نظیر خود نشان دادند برای برگزاری جشن 40 سال دوم انقلاب قدم برداشته اند.
محمد عزیزی نیز در گفت وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه، افزود: با وجود تلاش های بسیاری که دشمنان برای نرسیدن انقلاب اسلامی به 40 سالگی و پس از آن کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه انجام دادند با این حال مردم با روحیه بالا در این راهپیمایی شرکت دارند.
وی اظهار داشت: امروز مردم شگفتی آفریدند و امسال حضور گسترده مردم در تمام استان ها و شهرستان ها نشان از حضور قلبی و اعتقادی مردم است.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه بیان کرد: با توجه به اینکه در چندسال اخیر شاهد راهپیمایی های 22 بهمن در دو شهرستان خرمدره و سلطانیه بودم امسال در مقایسه با سال های قبل این حضور بی نظیر بوده که از تمام اقشار مختلف جامعه برای این حضور جانانه قدردانی می کنم.
وی تاکید کرد: جا دارد تمام مسئولان از حضور خالصانه، پرشور و با شرافت مردم تقدیر کنند چراکه مسئولان کشوری که چنین مردمی دارند غمی ندارند.
عزیزی خاطر نشان کرد: مسئولان نیز باید این شعور را داشته باشند که خادم خوب مردم باشند و با خدمت بیشتر این رنج و سختی اقتصادی که بر مردم وارد می شود کمتر کنند.
وی بیان کرد: این مردم اینگونه که نشان دادند از امروز با گامی بلند آماده برای برگزاری جشن 40 سال دوم انقلاب هستند.
8068/9556

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.