خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ فریاد الله اکبر در زنجان طنین انداز شد
اخبار زنجان/ فریاد الله اکبر در زنجان طنین انداز شد

اخبار زنجان/ فریاد الله اکبر در زنجان طنین انداز شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، مراسم راهپیمایی 22 بهمن در زنجان از دقایقی قبل در مسیر از پیش تعیین شده آغاز شده و هم اکنون مردم ولایتمدار این خطه در حال حرکت به سمت مسیر راهپیمایی هستند.
مسیر راهپیمایی 22 بهمن امسال در زنجان، از چهار راه امیرکبیر به سمت امامزاده سید ابراهیم (ع) تعیین شده و شهروندان زنجانی از ساعت ها قبل با حضور در مسیر های منتهی به محل پایانی مراسم،’ شعار بر مرک بر آمریکا’ ‘ مرگ بر اسرائیل’ ای رهبر آزاده اماده ایم’ را سر می دهند.
با وجود آغاز راهپیمایی دشمن شکن، مردم زنجان هر لحظه به تعداد شمار شرکت کنندگان در چهار راه امیر کبیر افزوده می شوند و در این میان اقشار مختلف پیر و جوان با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و با حضور در این راهیپمایی بار دیگر به صحنه آمده اند تا اقتدار ، وحدت و انسجام خود را در برابر جهانیان به نمایش بگذارند.
طبق اعلام سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، سخنران مراسم راهپیمایی شهر زنجان حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم دولابی نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری، تعیین شده است.
به گفته حسین محبوبی، مسیرها و سخنرانان روز 22 بهمن در سایر شهرهای استان نیز به شرح ذیل اعلام شده است:
* شهرستان ابهر: سخنران؛حجت‌الاسلام رحیمی امام جمعه- ساعت شروع راهپیمایی 10:30 صبح – از چهارراه امام حسین(ع) تا میدان انقلاب
*شهرستان خرمدره: سخنران؛ حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه خرمدره- ساعت 10:30 صبح- از مسجد رسول الله به سمت مصلای نماز جمعه
*شهرستان خدابنده: سخنران؛ سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان – ساعت 10 صبح- از میدان شهدا به سمت مزار شهدا
*شهرستان سلطانیه: سخنران؛ محمد اسماعیلی نماینده سابق زنجان و طارم در مجلس- ساعت 10 صبح- از مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) تا گلزار شهدا
*شهرستان طارم: سخنران؛ حجت‌الاسلام صادقی پور امام جمعه این شهر- ساعت 10:30 صبح- از میدان امام علی(ع) به سمت مصلای نماز جمعه
*شهرستان ماهنشان: سخنران؛ حجت‌الاسلام زاهدی پور امام جمعه این شهر- ساعت 10 صبح- از سه راهی ینگجه تا مقابل مصلی امام خمینی(ره).
به گزارش «ابهرآنلاین»، پیش از این نیز ریس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان از محدودیت های ترافیکی خاص در مسیرهای منتهی به مراسم راهپیمایی 22 بهمن زنجان خبر داده و گفته بود: به منظور برگزاری هرچه پرشورتر و باشکوه تر راهپیمایی، پلیس راهور زنجان تدابیر و تمهیدات لازم ترافیکی پیش بینی کرده است.
به گفته سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی، محدودیت های ترافیکی شهر زنجان از میدان 15 خرداد تا امامزاده سیدابراهیم (ع) اعمال می شود و تردد خودروها در دیگر مسیرهای منتهی به مراسم راهپیمایی نیز ممنوع خواهد بود و با رانندگانی که قانون را رعایت نکنند برابر با مقررات رفتار خواهد شد.
9646/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.