خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۲۴۰ کیلومتر راه فرعی استان زنجان اصلی می شود
اخبار زنجان/ ۲۴۰ کیلومتر راه فرعی استان زنجان اصلی می شود

اخبار زنجان/ ۲۴۰ کیلومتر راه فرعی استان زنجان اصلی می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،  مسعود بیات منش ظهر یکشنبه در جریان افتتاح پروژه‌های شهرستان زنجان در جمع خبرنگاران، از افتتاح و کلنگ زنی هشت پروژه راه‌سازی در زنجان همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: پروژه‌های قابل‌افتتاح  راه و شهرسازی استان مربوط به بهسازی و آسفالت راه روستایی «چلگان»  بوده که طول این محور ۵ کیلومتر و عرض محور ۷.۵ متر است و اعتبار هزینه شده برای این پروژه ۲ میلیارد ریال است. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی «طاهرآباد» به طول ۳ کیلومتر و عرض ۷.۵ متر بوده و برای این پروژه ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است. 

بیات منش  از احداث ۴ کیلومتر بزرگراه و ۲ کیلومتر مسیر اصلی و اصلاح نقطه پرحادثه «مهتر چای» خبر داد و ابراز کرد: طول این پروژه ۶ کیلومتر و عرض آن ۱۱ تا ۲۵ متر است و برای احداث این مسیر ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: با اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل راه و شهرسازی استان ۹۵ درصد راه‌های روستایی استان زنجان آسفالته است و ۵ درصد از راه های روستایی استان زنجان در آینده نزدیک آسفالت می‌شود. 

پاک‌منش بر ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی استان زنجان تأکید کرد و گفت: ۳۲۰ کیلومتر پروژه بزرگراه در دست‌کار است و  ۲۴۰ کیلومتر راه فرعی اصلی می‌شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4538291/۲۴۰-کیلومتر-راه-فرعی-استان-زنجان-اصلی-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.