خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ دشمن از برهم زدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب ناکام مانده است
اخبار زنجان/ دشمن از برهم زدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب ناکام مانده است

اخبار زنجان/ دشمن از برهم زدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب ناکام مانده است

به گزارش «ابهرآنلاین»، محمد عزیزی روز یکشنبه در مراسم گشایش بزرگترین تالار شهر استان زنجان در ابهر با نام 9 دی، افزود: موجب خرسندی است که شهر ابهر با داشتن قدمت دیرینه و شایستگی مردمان این منطقه صاحب چنین سالنی شد که حاصل زحمات شورا و شهرداران پنج دوره شهر ابهر بوده است.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این سالن با داشتن ظرفیت یک هزار و 50 نفر می تواند جایگاهی مناسب برای شادکردن مردم و به اشتراک گذاری شادی ها باشد.
وی با اشاره به روز 22 بهمن و راهپیمایی جشن 40سالگی انقلاب در شهرستان ابهر، یادآور شد: از تمامی مردم منطقه در شهرها و روستاها درخواست می کنم در روز 22 بهمن ماه در خانه نمانند و بزرگترین راهپیمایی مردمی را با حضور باصلابت خود به نماش بگذارند.
عزیزی با ابراز آگاهی از مشکلات مردم، تاکید کرد: به عنوان وکیل مردم شاهد هستم که مسئولان شهرستان بویژه فرماندار تلاشگر ابهر و امام جمعه شهر ابهر برای کمتر شدن مشکلات مردم بسیار تلاش می کنند.
وی با اشاره به طرح ها و پروژه های قابل افتتاح در ابهر بیان کرد: شرکت فولاد البرز ناب آرش با اشتغالزایی یکهزار نفر اطلس جین با اشتغالزایی 800 نفر و شرکت مهریس با 500 نفر از طرح ها قابل افتتاح شهرستان است که با حضور مسئولان کشوری به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به تلاش مسئولان شهرستان برای رفع مشکلات افتتاح کارخانه کیلوس ابهر، بیان کرد: با وجود حاشیه سازی هایی که از سفر نمایندگان به خارج از کشور ایجاد شد با این حال شرکت پاک حیات در زمینه تولید شوینده حاصل سفر مسئولان شهرستان ابهر به ترکیه بود که با سرمایه گذاری 80 میلیون یورویی توسط سرمایه گذار ترک آماده بهره برداری است.
عزیزی ابراز کرد: با وجود جوسازی هایی که در حمایت از شرکت پارس حیات علیه من شد قاطعانه اعلام میکنم از سرمایه گذاران منطقه و شرکت ها دفاع می کنم و اجازه تخریب و ضرر رسیدن به این شرکت ها را توسط رقبا نمی دهم.
وی تاکید کرد: با تلاش های انجام شده مسئولان شهرستان با وجود اینکه هیچ گونه پروژه جدیدی برای سال آینده تعریف نشده بود توانستیم موافقت تبدیل شدن جاده ابهر – قیدار به جاده اصلی که از درخواست های اساسی مردم منطقه بود را دریافت کنیم.
9556/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.