خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ راهپیمایی ۲۲بهمن اقتدار و عظمت ملت ایران رابه جهانیان نشان می دهد
اخبار زنجان/ راهپیمایی ۲۲بهمن اقتدار و عظمت ملت ایران رابه جهانیان نشان می دهد

اخبار زنجان/ راهپیمایی ۲۲بهمن اقتدار و عظمت ملت ایران رابه جهانیان نشان می دهد

فریدون احمدی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، با بیان اینکه ملت بزرگ ایران طی ۴۰ سال همواره در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان داده است، افزود:   پشتیبانی مردم از نظام مقدس جمهوری سلامی ایران و تبعیت از فر آمین ولایت‌فقیه همواره باعث شده، توطئه‌های دشمنان بر علیه ایران اسلامی با شکست مواجه شود.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره پشتیبان نظام هستند و هرگز از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه نمی‌آیند، ادامه داد: مردم ولایتمدار و باشعور و فهم استان زنجان همانند ۴۰ سال گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز حضور چشمگیر خواهند داشت.

احمدی افزود: چشم جهانیان به ایران و راهپیمایی عظیم و باشکوه ۲۲ بهمن است و حضور گسترده مردم در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب کوبنده به یاوه گویی های دشمنان است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت وحدت و انسجام کشور، گفت: صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن باید صحنه وحدت، انسجام و اتحاد ملی  باشد و همه برای تقویت این انسجام و وحدت در کشور تلاش کنند.

احمدی با یادآوری ۴۰ سال توطئه و دشمنی دنیای استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اقتدار و عزت امروز ایران را در تضاد با سیاست‌های استعماری دشمنان عنوان کرد و افزود: چهل سالگی و اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف به هیچ وجه برای دنیای استکبار قابل تحمل نبوده و نیست و به همین جهت همواره تلاش خود را برای ضربه زدن به روند توسعه این نظام معطوف کرده است.

وی با بیان اینکه به کوری دشمنان انقلاب اسلامی ایران سرزنده و بالنده به مسیر پرافتخار خود ادامه می دهد، افزود: برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای نسل‌های آینده باید برنامه ریزی و هدفمند انجام شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم پشتیبان اصلی نظام هستند، گفت:  حضور مردم در صحنه حمایت از نظام عامل اصلی تقویت و اقتدار نظام است و با حضور مردم به سوی تحقق کامل آرمان‌های اصلی نظام حرکت می‌کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4538633/راهپیمایی-۲۲بهمن-اقتدار-و-عظمت-ملت-ایران-رابه-جهانیان-نشان-می

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.